Рівненські селяни передали продукти військовим на Миколаївщину

В суботу, 5 квітня, рівненські селяни доправили майже шість тонн провізії в 30 окрему механізовану частину сухопутних військ, що базується в Новоград-Волинському, - повідомив у Facebook Дмитро Єрмаченко.

— Цю матеріальну допомогу зібрали жителі сіл Бистричі, Хотин, Моквин Березнівського району, а також колектив Березнівської школи-інтернат. Найчастіше люди несли те, що мають в погрібах, а саме картоплю, сало в банках, варення та іншу домашню консервацію, моркву, буряк, капусту, часник та ін. Були і куповані продукти - макарони, чай, кава, печиво. Хтось приніс пачку шкарпеток, хтось блок туалетної бумаги. Було і мило і пральний порошок, - розповів Андрій Лендел.  - Ніхто спеціально не планував цю акцію. Люди самі за покликом сумління хочуть допомогти своїм захисникам. До мене звернулися з проханням організувати транспорт та доставку.

 В результаті за один день трьома вантажівками до Березнівського РВК зібрали провізію, а наступного дня відправили в Новогрод-Волинський 7-ми тонну вантажівку.


В цій частині служить близько 15 березнівчан, солдати в даний момент несуть бойову варту у Миколаївській області. Частину нашого вантажу відразу перевантажили на армійський фургон і в той же день відправили на передову.  Також солдатам передали дитячі малюнки та листи вдячності.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.