У Рівному через конфлікт підприємців страждають бомбосховища

Протирадіаційне сховище, яке знаходиться у власності Олега Червонюка не можуть привести до належного стану та перевірити справність водопровідної та каналізаційної систем, тому що туди не пускають працівників льонокомбінату.  А все тому, що  земельна ділянка передана в оренду міською радою іншому підприємству. Його охорона не допускає всередину фахівців.

У зв’язку з тим, що Олегу Червонюку приходять листи із міської ради та з управління з надзвичайних ситуацій, що необхідно привести до належного стану протирадіаційні сховища, власник рівненського льонокомбінату звернувся з позовом до Рівненської міської ради до суду «Про визнання протиправним та скасування рішення міської ради «Про затвердження проекту та передачу в оренду земельної ділянки на вулиці Будівельників 6». Рішенням суду Олегу Червонюку відмовили у позовній вимозі оскільки «протирадіаційне сховище знаходиться під землею і не потребує жодної ділянки для свого обслуговування».

Перед початком прес-конференції із журналістами. Олег Червонюк вигнав адвокатів підприємства «Планета-Друк» зі словами «Пішли вон» та назвав їх бандидами.

- Рішення суду є незаконним. Земельна ділянка, яка передана в оренду ТОВ «Планета Друк» і протирадійне сховище знаходиться прямо посередині цієї земельної ділянки. Прохід до сховища є лише з однієї сторони і охороняється. Нам потрібно мати доступ до протирадіаційного сховища, тому що ми розуміємо власну відповідальність. На виконання доручень із міської ради та з управління з надзвичайних ситуацій про те, що необхідно утримувати об’єкти цивільної охорони у належному стані, ми не можемо цього зробити. Тому що земельна ділянка передана в оренду іншій особі.

Навіть представник з міської ради на судовому засіданні визнав свою помилку і розповів, що дійсно через цю земельну ділянку є єдиний прохід до об’єкту цивільної оборони і лише через цю земельну ділянку можна пройти і подивитися чи відповідає приміщення вимогам державних норм, - розповів адвокат Віталій Бережнюк.

Також Віталій Бережнюк повідомив, що суддя приймає рішення залишити передачу земельної ділянки в силі, чим фактично узаконила відсутність доступу до будівлі протирадіаційного сховища.

- Протирадіаціне сховище знаходиться у власності Олега Червонюка, перебуває на балансі рівненського льонокомбінату, а використовувати його може лише ТОВ «Планета Друк» і суд узаконює ці моменти. Мотиви очевидні: на вказаній земельній ділянці перебуває будівля розчинно-бетонного вузла яка належить Червонюку і знаходиться на цій земельній ділянці. Сьогодні вони зробили із цієї будівлі склад власної сировини і використовують його у власних цілях. Аргументуючи це рішенням міської ради, - розповів Віталій Бережнюк.

Власник рівненського льонокомбінату Олег Червонюк заявив, що адвокат підприємства «Планета-Друк погрожував йому по телефону:

- Погрожував тим, що буде тиск у справі пов’язаної із ДТП мого сина. Він сказав що син дійсно буде сидіти дуже довго. Взамін він просив щоб про ті рішення, які сьогодні прийняті ми не піднімали питання і ці споруди які є, щоб за 2 копійки я продав. Це дослівно, - розповів Олег Червонюк.

Також він зазначив, що ця судова справа – це не бізнесові розбірки, а прагнення підтримувати у належному стані протирадіаційні приміщення, за які він відповідає:

- Ми саме зараз підняли це питання, зважаючи на ситуацію в країні. Нам потрібно утримувати радіаційні бомбосховища у належному стані. Відповідальність буде також покладена на мене. Якщо не фізично, то морально - 100%. Це не якісь бізнесові розборки. Тому що на льонокомбінаті сьогодні 20 тисяч квадратних метрів. Мені не потрібне ще якесь окреме приміщення для нашого виробництва. Ми обов’язково доведемо цю справу до кінця і за це рішення суддя буде нести відповідальність. Немає права суддя приймати безвідповідальні рішення, як би до нього не тиснули. Суддя повинен бути об’єктивним.

У свою чергу адвокат підприємства «Планета-Друк» вважає рішення суду законним та заперечує факти недопуску Олега Червонюка на територію та погрози по телефону. Журналістів пустили на територію підприємства, проте сховище виявилось опечатаним. Не пустили лише адвоката рівненського льонокомбінату Віталія Бережнюка, пояснивши це відповіддю на те, що адвокатів вигнали із прес-конференції.

- На цій ділянці є об’єкти нерухомості, які належать «Планета Друк». Ми звернулись з відповідними документами і заявами. На підставі цих заяв було прийнято рішення виділити оренду на 50 років земельну ділянку.  Ми це рішення вважаємо правильним. Бомбосховище має інший вихід, який знаходиться на території підприємства ПП «Друк-колір».  Представники льонокомбінату неодноразово заходили на територію. Двері  бомбосховища замкнені замками власника та опломбовані печаттю власника. Вони заходили на об’єкт, вивозили якесь обладнання, ми не знаємо яке, - розповів адвокат підприємства «Планета-Друк» Віктор Ліщинський.

Також Віктор Ліщинський зазначив, що власник будівлі може оформити сервітут і буде спільне використання земельної ділянки та зможе безперешкодно проходити на територію «Планета-Друк».

На запитання журналістів, чи були погрози Олегу Червонюку адвокат відповів, що таких погроз з його боку не було.

- Мені про це нічого невідомо. Я дзвонив, але з іншого питання, - відповів Віктор Ліщинський.

Інший адвокат даного підприємства повідомив, що їм також погрожували.  Попереджали про прихід на підприємство Правого сектору:

- Нам дзвонили на стаціонарний телефон і сказали що до вас їде "Правий сектор" на розбірки за ініціативою Червонюка. На щастя вчора нікого не було. Навколишні підприємства опинились під окупацією пана Червонюка, - повідомив адвокат підприємства «Планета-Друк» Олександр Ручка.

Наразі адвокат рівненського льонокомбінату готує апеляцію у Житомирський апеляційний адміністративний суд.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.