"Європейські садоводи" Рівнеради хочуть свого голову бюджетної комісії

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, голова комісії Рівнеради з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Едуард Галайчук написав заяву про складання своїх повноважень. Подейкують, що це пов'язано з тим, що фракція "Батьківщини" у Рівнераді розділилася і тепер члени фракції "Рівне європейське" хочуть мати свого голову бюджетної комісії.

У коментарі сайту "ВСЕ" Едуард Галайчук підтвердив, що написав заяву на складання повноважень голови постійної комісії Рівнеради з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю. Він пояснив це тим, що на засіданні бюджетної комісії, депутати Рівнеради, які входять до її складу рекомендували йому прийняти таке рішення.

- Члени бюджетної комісії рекомендували мені скласти повноваження голови. Я прислухався до цієї думки і написав відповідну заяву. Наразі заява перебуває в опрацюванні і після проходження всіх необхідних комісій буде винесена на розгляд сесії Рівнеради, - зазначив Едуард Галайчук.

На думку депутата, ініціатива зміни голови бюджетної комісії Рівнеради пов'язана з тим, що фракція "Батьківщини" у міській раді розділилася на фракцію - ВО "Батьківщина" і депутатську групу "Рівне європейське".

- До складу комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю входило троє депутатів від "Батьківщини" - Юрій Запорожець, Віталій Першогуба та я. Після виходу з фракції "Батьківщини" у Рівнераді 13 депутатів і утворення фракції "Рівне європейське", від "Батьківщини" у бюджетній комісії залишився лише я. Тому цілком логічно, що тепер "Рівне європейське" хоче брати активну участь у роботі комісії та впливати на процес. Я думаю, що це і є однією із причин, чому мені рекомендували скласти повноваження, адже є свої внутрішньополітичні домовленості. Також депутати висловили зауваження до роботи бюджетної комісії за час мого керівництва. Відтак члени комісії розглянули питання щодо кандидатури Віталія Першогуби на голову комісії з питань бюджету, фінансів і управління комунальною власністю та прийняли рішення про його рекомендацію. Тому після "проходження" через сесію питання про складання моїх повноважень, депутати Рівнеради розглянуть цю рекомендацію, - додав Едуард Галайчук.

У свою чергу депутат Рівнеради Віталій Першогуба підтвердив інформацію про те, що він погодився на посаду голови комісії Рівнеради з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

Нагадаємо, під час останньої сесії Рівненської обласної ради депутати прийняли рішення про звільнення Олексія Кособуцького з посади голови постійної комісії облради з питань бюджету та фінансів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.