Майже півсотні дітей кримських біженців пішли до шкіл і садочків Рівненщини

До навчальних закладів Рівненської області вже пішло  40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Криму та східних областей. Усього виявили бажання переїхати у нашу область  46 родин, в яких є 56 дітей шкільного та дошкільного віку.  

28 дітей шкільного віку вже зараховані  у загальноосвітні навчальні заклади  Володимирецького, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Рокитнівського, Сарненського районів, міст Кузнецовська та Рівного.

Дітей дошкільного віку до області прибуло теж  28, але у садочки пішли 12.  Ще  троє, яким  до першого вересня виповниться 5 років будуть зараховані до школи раннього розвитку. Решта дітей поки  не потребує охоплення дошкільними навчальними закладами у зв’язку з відсутністю звернень їх батьків про зарахування.   

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, якщо і надалі родини з південних  чи східних областей виявлятимуть бажання проживати на Рівненщині, навчальні заклади краю  готові до першочергового зарахування їх у школи та дошкільні заклади освіти.  Про це повідомляє управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.