На Рівненщині відкрили байкерський сезон

У Радивилів  5 квітня з’їхалось чи не пів Західної  України байкерів щоб відсвяткувати відкриття мото-сезону 2014. 

Побували  вони на майдані Незалежності  щоб жителі міста та малеча могли розгледіти та пофотографуватись біля різних та унікальних байків. Дорослі та діти з великою зацікавленістю розглядали рідкісні моделі мотоциклів та спілкувались з їх власниками.  

А тим часом водії мотоциклів провели акцію «Увага мотоцикліст» мета якої – побудова та зміцнення дружніх відносин і взаємодопомоги на дорогах між мотоциклістами й автомобілістами, сприяння підвищенню уваги за кермом.

 Після цього байкери сіли на свої мотоцикли то проїхали колоною по місту під гучні сигнали та гуркіт моторів.

Поклали квіти в пам'ять про «Небесну сотню» та до меморіалу слави. Надалі святкування відкриття мото-сезону продовжилося у мальовничому місці на лісній поляні де усіх по приїзду пригощали гарячою їжею, напоями та солодощами, лунала музика, велося цікаве спілкування між гостями за багаттям.

На наступний день усі роз'їхались задоволені з вдячністю за запрошення і хорошу організацію святкування, кажуть що дуже гостинно та душевно їх приймали Радивилівчани. Ініціатори заходу місцеві мото-любителі та власники байків кажуть що це в перший раз у нас в місті був організований такий захід, і наголошують що й надалі будуть запрошувати своїх однодумців та побратимів до себе в гості. 
Автор: Василь Маркович.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.