Екс-голову Рівненської ОДА Василя Берташа виключили з Партії регіонів

Проти незгодних із кандидатурою Михайла Добкіна у Партії регіонів схоже починають репресії. Президія Політради Партії регіонів обговорила ситуацію, що "склалася в окремих регіональних організаціях" і рекомендувала Політраді розглянути питання про дострокове припинення повноважень керівних органів і керівних осіб ряду обласних і міських організацій. В результаті, голову Рівненського реггіонального відділення Партії регіонів Василя Берташа було усунуто від керівництва партійної організацією і виключено з лав ПР.

Це стало наслідком відмови головного рівненського регіонала підтримати кандидадуту Михайла Добкіна на президентських виборах. Фактично Василь Берташ позбавив себе партквитка Партії регіонів публічно підтримавши кандидата в президенти Сергія Тігіпка.

Сам Василь Берташ вважає, що ПР вичерпалась, як партія і позбавила себе можливості розвитку.

- Я завжди був стабільним у своїх життєвих поглядах, стосунках, друзях. Я ніколи не змінював номер мобільного і принципів. Як ви напевно знаєте, я у Партії регіонів з 1999 року. І у складні часи залишався вірним цій політичній силі.  Але, зважаючи на те, що зараз відбувається у ПР, поділяю позицію Сергія Тігіпка про те, що Партія регіонів втратила свій шанс на перезавантаження, а разом з тим шанс на подальший розвиток. Замість того, аби реально оцінити ситуацію, яка склалася у державі, зробити висновки та підтримати єдиного кандидата, який сьогодні, маючи підтримку і сходу, і заходу країни, може її об'єднати, у партії займаються "чисткою". В ПР почалися репресії проти тих, хто не підтримує кандидатуру Добкіна на президентське крісло. Кандидатуру, завідома не виграшну для України  у цей складний час. Останні десять років більшість політиків спекулювали на протистоянні  заходу та сходу і, як ви самі бачите, нічого доброго з того не вийшло. А потрібно було об'єднувати державу. Зараз це можливо тільки у тому випадку, коли кожен регіон буде почутий, коли проблеми всіх областей врахують. Сергієві Тігіпку це під силу. Він впливовий політик, а також досвідчений державний менеджер. Шкода, що це не хоче визнати теперішнє керівництво політсили. Так само, як і не хоче чути думку інших партійців. - сказав екс-голова обласної організації Партії регіонів Василь Берташ.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.