…А у Рівному будує «РЕНОМЕ»!

«Ну має ж в нашому житті бути хоч щось стабільним» - сміючись відповідає якийсь будівельник в касці на мою репліку про те, що він знову щось будує тоді, коли в Україні нестабільність. Як виявилось, попри тривожні настрої в країні, компанія «РЕНОМЕ» розпочала будівництво нової черги житлового комплексу «Гетьман Виговський».

Нещодавно будівельна компанія «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД», яка є частиною групи компаній «РЕНОМЕ», отримала всі необхідні дозволи та приступила до будівництва нової  черги в житловому комплексі «Гетьман Виговський». Державною Архітектурно-Будівельною інспекцією у Рівненській області видано будівельній компанії Декларацію про початок будівельних робіт. Як тільки документ був підписаний – на будівельному майданчику закипіла робота. Найцікавіше те, що в будь якій ситуації, незважаючи на загрози і кризи, попит на житло від компанії «РЕНОМЕ» завжди високий.

— Наша робота – будувати і ми будуємо. Вже сьогодні власниками квартир у збудованих нашою компанією  будинках стали більше півтисячі сімей, – розповідає Федір Делеган, директор ТОВ "РЕНОМЕ-КОМФОРТ" (девелоперська компанія, що входить в групу «РЕНОМЕ»). – Секрет простий – ми давно на ринку і завжди дотримуємось слова та взятих на себе зобов’язань перед нашими клієнтами. Просто підіть запитайте у тих людей, які живуть у зведених і проданих нами квартирах чи задоволені вони?  І ви отримаєте відповідь в чому секрет успіху «РЕНОМЕ».

Як розповідають в компанії, у п’ятій черзі житлового комплексу «Гетьман Виговський» заплановано будівництво 108 квартир з європейським рівнем комфорту. Основна ставка робиться на житло для молодих сімей, тому більшість квартир одно та двокімнатні. Зі ста восьми квартир: однокімнатних – 36, двокімнатних – 54 та трьохкімнатних – 18.

Незмінними залишаються й високі стандарти житла від компанії «РЕНОМЕ», адже в нашому житті є речі, які залишаються надійними і стабільними, не дивлячись на якісь тимчасові проблеми. «РЕНОМЕ» будує серйозно і надовго.

На правах реклами

Коментарі

Якщо такі компанії ще працюють, то є шанс вибратись з цієї кризи

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.