На Рівненщині змагались шахісти

5-6  квітня в Млинові відбувся 2 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року. Взяли участь у турнірі шахісти з Березнівського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Рівненського районів, міст Рівне та Кузнецовськ, а також гості з Волинської, Тернопільської та Львівської областей, всього 34 учасника. В підсумку призові місця вибороли рівняни: 1 місце - Кудрик Анрій, 2 місце - Кохно Олександр, 3 місце – Петренко Олександр.

В ці ж терміни в Костополі пройшов 2 етап дитячого Кубка області серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших. З поміж 24-х юних учасників переможцем став Сьомак Володимир з Рівного, 2 місце в Іванчука Сергія з Костополя, 3 місце у Кальчука Віталія з Рівного.

Кращі шахісти отримали цінні призи та здобула бали в загальний залік Кубка області (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8, 3 місце – 6, ..., 8 місце - 1). Всього в рамках кубкових змагань заплановано провести 11 турнірів в різних населених пунктах Рівненщини. Паралельно проводитимуться дитячі змагання. Наступний шаховий захід відбудеться 17-18 травня в Здолбунові.

Після 2-х етапів Кубка області найбільшу кількість балів має Петренко Олександр - 14, в Боришкевича Романа, Кудрика Андрія та Кохна Олександра – по 10, серед дітей лідирує Сьомак Володимир з 20 балами, за ним ідуть Шинкарчук Богдан, Іванчук Сергій та Кальчук Віталій – по 11.

Шахові змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Володимир Ковальчук) та за підтримки голови Федерації профспілок Рівненщини - Миколи Шершуна.  Про це повідомляє прес-служба Рівненської федерації шахів України.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.