Перевізники Дубенщини просять підняти тарифи

На Дубенщині проблема з пасажирськими перевезеннями не є новою. Перевізники висловлюють своє незадоволення збільшенням ціни на пальне, перевезенням пільговиків та нерентабельними рейсами. З метою вирішення цих проблем перевізники Дубенщини надіслали звернення до районної ради з пропозицією підняти тарифи на проїзд для населення.

На засіданні президії 8 квітня депутати спільно з очільниками райради та райдержадміністрації обговорили проблеми перевізників в Дубенському районі. Було зазначено, що питання збільшення тарифів на перевезення, як і питання проведення тендерів на пасажирські перевезення знаходиться в компетенції облдержадміністрації.

Враховуючи скрутну ситуацію, яка склалась стосовно фінансування не лише перевізників, але й усіх бюджетників Дубенщини, учасники президії намагались знайти альтернативні підвищенню тарифів на проїзд варіанти вирішення ситуації.

В результаті депутати звернулись до Рівненської облдержадміністрації з проханням прийняти рішення про надання пільгової допомоги адресно, а також збалансувати кількість маршрутів по району відносно реальних потреб населення та провести частину тендерів на перевезення прибутковими маршрутами Рівне-Дубно перевізникам Дубенщини, аби вцілому підвищити рентабельність маршрутів місцевих перевізників. Про це повідомляє прес-слуба Дубенської районної ради.

 

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.