На Дубенщині створили Раду підприємців

8 квітня в приміщенні районної ради відбулись установчі збори ради підприємців при голові Дубенської районної ради. Рішення про утворення Ради підприємців було прийняте на президії районної ради 4 березня.

 Рада підприємців при голові Дубенської районної ради є дорадчим органом, створеним з метою залучення суб’єктів підприємництва до вироблення і реалізації спільних з органом місцевого самоврядування рішень у сфері розвитку малого і середнього підприємництва.

До Ради підприємців увійшли найбільші платники податків району, які виявили ініціативу об’єднатись для спільного вирішення проблем та тіснішої співпраці між собою та з районною радою. Сьогодні рада складається з 14-ти підприємців, серед членів якої директори таких підприємств як: СП ТзОВ «Атена», «Укрмолокопродукт, ПП «Амеитист-Плюс», ТзОВ «Склоресурс» та інші.

Серед завдань Ради підприємців: виконання дорадчих функцій під час розроблення, обговорення проектів, нормативно-правових актів, рішень районної ради, що стосуються здійснення підприємницької діяльності; участь в розробці механізмів підтримки підприємництва в районі; налагодження співпраці між суб’єктами господарювання та органами місцевого самоврядування та інші.

Засідання ради розпочалось із обговорення найболючішого на сьогодні питання для всіх підприємців – ускладнення криміногенної ситуації, яка склалась останнім часом в Дубні і районі. Під час обговорення організаційних питань Ради підприємців було вирішено на наступне засідання обрати голову та заступника ради. Також члени ради висловили намір створити громадську організацію підприємців аби налагодити між собою тіснішу співпрацю також поза Радою підприємців. Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.