Замначальника міліції Рівненщини розповів про свої статки

Чергове засідання неполітичного громадського об'єднання люстраційний комітет у Рівненській області розпочалось у  Рівному. На ньому розглядають кандидатури ще трьох претендентів на начальників УМВС України в Рівненській області. А саме люструють заступника начальника обласної міліції, начальника охорони громадського порядку Олега Береста та керівника Острозького МРВ КП "Агенство-Захист" Миколу Бондарчука, та Петра Алексеенка. 

- Я сам родом і села Стіжківське на Донеччині. 25 років працював в ДАІ на Донеччин. Однак моя дружина родом з села Любча Сарненського району на Рівненщині. У ваш край переїхав у 2013 році, коли перейшов працювати у міліції Рівненщині, - розповів Олег Берест. 

Як розповів міліціонер він є кандидатом юридичних наук. У 2013 задекларував 121 тисячу доходу, більша частина з них - заробітна плата. Бізнесу немає. У власності він та його родина має авто "Мазда SX5" та "Чері Тіго". У Олега Береста - троє дітей. Син працює в прокуратурі Дніпропетровської області, одна дочка в декреті,  інша - навчається в гімназії. 

- У міліції зараз чимало проблем потребують вирішення. Ніхто не хоче йти працювати в міліцію. Необхідно підвищувати заробітну плату, для того щоб міліціонер чесно працював має бути зарплатня 4-5 тисяч гривень, - наголосив Олег Берест. - В тих же північних районах області не вистачає дільничих.  У якості кандидата на посаду начальника міліції Рівненщини не обіцяю "звернути гори", зроблю все що в моїх силах.

Після час його виступу екс-керівник Правого сектору на Рівненщині Ярослав Гранітний зауважив: 

- Ця людина реально підставляла свою голову під час революції. Він хоч був по іншу сторону барикад, однак з активістами співпрацював. Показав себе гідним звання міліціонера. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.