Рівненські люстратори не підтримали замначальника міліції Рівненщини

Чергове засідання неполітичного громадського об'єднання люстраційний комітет у Рівненській області розпочалось у  Рівному. На ньому розглядають кандидатури ще трьох претендентів на начальників УМВС України в Рівненській області. А саме люструють заступника начальника обласної міліції, начальника охорони громадського порядку Олега Береста та керівника Острозького МРВ КП "Агенство-Захист" Миколу Бондарчука. 

- Я сам родом і села Стіжківське на Донеччині. 25 років працював в ДАІ на Донеччин. Однак моя дружина родом з села Любча Сарненського району на Рівненщині. У ваш край переїхав у 2013 році, коли перейшов працювати у міліції Рівненщині, - розповів Олег Берест. 

Як розповів міліціонер він є кандидатом юридичних наук. У 2013 задекларував 121 тисячу доходу, більша частина з них - заробітна плата. Бізнесу немає. У власності він та його родина має авто "Мазда SX5" та "Чері Тіго". У Олега Береста - троє дітей. Син працює в прокуратурі Дніпропетровської області, одна дочка в декреті,  інша - навчається в гімназії. 

 Я родом зі Здолбунівського району. Колись працював начальником міліції Демидівщини, начальником міського відділу міліції в Острозі. У 2010 році в чині полковника пішов з органів внутрішніх справ, - розповів на люстраційному комітеті керівник Острозького МРВ КП "Агенство-Захист" Микола Бондарчук. - Є командиром громадського формування "Козацька варта". Зараз позапартійний. У 2013 році у заробив 71 тисячу заробіної плати. У власності є авто "ДЕО Ланос". Якщо мене призначать на посаду, то в першу чергу боротимусь з корупцією, у мілції мають працювати лише професіонали. Також треба узаконювати водобуток бурштину та зупинити нелегальні канали збуту. 

Тим часом активісти комітету за підсумками голосування кандидатури Олега Береста Миколи Бондарчука  не підтримали. 

Натомість інших кандидатів на посаду головного міліціонера Рівненщини розглядатимуть вже в понеділок. 

Ключові слова: 

Коментарі

Слухайте, ви дообираєтесь, що потім будете чухатись, де не чухається. З самого початку вам було запропоновано нормальних, адекватних керівників, нормального віку, з досвідом роботи В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ, а не на базарі! Що ви мутите, люди добрі? Попустіться і дайте призначити нормального керівника!Це не для когось особисто, а для цілої області!

Люстратори люстрували та не вилюстрували. 

Микола Бондарчук - коропціонер, криміналіст, аферист.
1. Бере участь в шахрайських діях з нотаріусом м.Острога.
2.Разом з АРКАШАЮ( кримінальний - регіонал авторитет м. Острога) займається криміналом.
3. За кошти держбюджету побудував будинок.
Прошу люстраційний комітет перевірити та прийняти міри

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.