У Рівному націоналісти опломбували офіс КПУ, а агітацію - спалили

Близько 50 активістів "Правого сектору", "Жіночої сотні", Автомайдану  та Рівненської самооборони на чолі з Романом Ковалем прийшли сьогодні до офісу Комуністичної партії і попросили припинити роботу та звільнили приміщення. З цього приводу активісти передали звернення, а також зазначили, що хочуть опломбувати кабінет.

Текст заяви:

" 8 квітня 2014 року, виступаючи на сесії Верховної ради України, Петро Симоненко сказав, що події, які сьогодні мають місце на сході і півдні України, є наслідком дій майдану і тих хто боровся проти режиму Януковича.

Фарисейству комуністів в Україні немає меж, вони продовжують працювати. як "пята колона" Росії на теренах держави, продовжують зневажати українців, як націю, що піднялася на боротьбу за європейський вибір, демократію та свободу. Зневажаючи героїв майдану, принижуючи честь і гідність українців, потураючи сепаратиським діям на сході і півдні України, а також Криму, комуністи порушили всі закони україни.

ми вимагаємо:

-припинити діяльність КПУ на всіх теренах держави

-заборонити комуністичну ідеологію як людиноненависницьку і таку, яка розпалює міжнаціональну ворожнечу, веде до проявів сепаратизму і федералізації україни

- памятаємо про 20 млн. наших співвітчизників, знищених комуністичним режимом

-гарантуємо безпеку членам КПУ, які з розумінням поставляться до наших вимог і залишать злочинну організацію

-приміщення, в яких знаходяться офіси КПУ, повернути у територіальну громаду міст і сіл по всій території України

Геть холуїв Кремля з нашої землі"

Комуністи покинули офіс та дали змогу опечатити кабінет.

У свою чергу активісти винесли звідти всю партійну "макулатуру" та спалили її. Також забрали і бюсти Сталіна та портрети комуністичних вождів, які сказали, що передадуть у музей. 

 

 

Коментарі

ПС разом з своїми "дочірніми" ручними організаціями звинувачує КПУ у підтримці сепаратизму. Це смішно!!! Комуністи ще в листопаді минулого року били на сполох, попереджаючи, що дії тодішньої влади і так званої "опозиції" можуть розколоти Україну і закликали не робити різких заяв, що розколюють Українське суспільство. А що робить ось ця малолітня шушера??? В момент, коли весь Схід стоїть на площах, вимагаючи, щоб їх почули, захистили їхні права та свободи, саме в цей критичний момент, ці "патрійоти" приходять до людей, що мають відмінні від їхніх погляди, залякують, виганяють з законно орендованого ними приміщення, крадуть і палять їхнє майно! То хто ж розколює країну??? По моєму - відповідь очевидна.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.