Юні винахідники Рівненщини створюють унікальні прилади

У Рівному завершилась обласна виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді  під назвою “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!”.

Цьогорічна експозиція об’єднала майже дві сотні дитячих творінь. Їх  учні шкіл , віком від 6 до 18 років , виконували у найрізноманітніший спосіб.  Хтось змусив дерев’яні млини обертатись, а хтось з цукерок створив літак. А ще діти створили  й незвичні роботи такі як «Відлякувач комарів», «Міжчасовий портал» та навіть «Комунікатор з позаземними цивілізаціями» та  «Електронне вухо».  

Усі дитячі вироби могли б  в майбутньому стати у пригоді медикам, екологам і навіть комунальникам, кажуть організатори. Адже серед них є чимало ідей, які можна було б застосувати у життєвій практиці.

- Діти приходять у гуртки, вони цікавляться технікою, наукою. Займаються як хлопці, так і дівчата. Не сидять вдома біля компʼютера, а хочуть своїми руками щось зробити, -  наголошують педагоги, які  разом з дітьми працюють над створенням виробів.  

Свої роботи діти виконали у семи напрямах – створювали іграшки,  технічно – спортивні моделі, архітектурні вироби тощо. Для Рівного це вже традиційний конкурс учнівської творчості і проводять його вже понад 20 років. Автори найкращих робіт, на думку організаторів, отримали  грамоти за свої ідеї.  Про це повідомляє прес-служба  управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.