Рівненський Правий сектор не поділив 100 тисяч доларів каси

Виключений з лав Правого сектору соратник Олександра Музичка Ярослав Гранітний розповів про подробиці скандалу в організації. За його словами, координатори організації Олександр Пантюхов та Андрій Мітюхін після загибелі Сашка Білого отримали доступ до 100 тисяч доларів партійних коштів, натомість рядові бійці організації залишитись навіть без харчування. А Гранітного виключили з організації після його вимоги прозвітувати за гроші.  

 

Не минуло й місяця після смерті лідера Правого сектору в Західній Україні Олександра Музичка, як у рівненські організації розпочались кадрові ротації та скандали. Кілька днів тому з лав ПС близького соратника Білого – Ярослава Гранітного. Ярослав не став приховувати причини протистояння та на спеціальній прес-конференції розповів подробиці скандалу.

 

- Насправді в рівненському Правому секторі кояться не дуже приємні речі. Можливо організація навіть починає «тріщати». Конфлікт почався з однієї речі. У Олександра Музичка була значна організаційна каса – майже 100 тисяч доларів, - розповів  Ярослав Грантіний. - За два дні до своєї загибелі він дістав гроші з схованок, перерахував їх та передав Андрію Мітюхіну (керівник силового блоку ПС на Рівненщині,- авт.).  А через два дні Сашка вбили. Але на цьому історія не закінчилась. Я хотів, щоб організація залишилась міцною та дієздатною. Однак, я помітив падіння дисципліни в організації. Я не мав на це впливу адже за наказом Музичка передав управління силовим блоком Мітюхіну. Старші офіцери займались своїми справами, а бійці в казармі залишились без засобів існування. Вони почали елементарно недоїдати – сиділи на одних макаронах. Це при тому що гроші є! Хлопці почали розходитися. Мене це шокувало. Мені без різниці хто керує касою, хоч Коваль,  хоч Ярош. Але люди не мають залишатись навіть без їжі. Тому я почав цікавитись чому так відбувається. Після цього почались проблеми. У мене нема конфлікту з керівником обласного осередку Романом Ковалем, я вважаю що він не в повній мірі контролює ситуацію в організації. Так, я їздив до Дмитра Яроша, щоб розповісти про ситуацію. Натомість Олександр Пантюхов та Андрій Мітюхін звинуватили мене у співпраці з міліцією, СБУ та іншими силовиками, мовляв, я «зливаю» бійців. Це нісенітниця. Про ситуацію з виключенням. Так я не підкоряюсь наказам Романа Коваля, Олександра Пантюхова та Андрія Мітюхіна, бо не вважаю їх достойними керівниками і моральними авторитетами. Після того як вони маючи кошти залишили організацію без засобів до існування. Саме тому я знищив базу даних членів організації. Бо відповідаю за тих людей. Був готовий передати її керівництву, але після інциденту з грошима вирішив, що не можу їм довірити життя свої хлопців. 

Тим часом на прес-конференції Гранітний, спростував звинувачення нардепа Геннадія Москаля, про те що Сашко Білий займався рекетом. Каже велика сума коштів в організацію була зібрана від благодійників і прихильників ПС.  Гранітний каже, що останні транші цих коштів переслали прихильники правого сектора з Чехії (26 тисяч доларів) та Польщі (30 тисяч доларів).

- Ці кошти передали ті українські патріоти, які виїхали за кордон там працювали, збирали і передавали кошти в Україну. Вони передавали їх справжньому лідеру Олександру Музичку  на діяльність організації.  Ще частину коштів та ресурсів надали місцеві меценати, - наголосив Ярослав Гранітний. 

Після прес-конференції Андрій Мітюхін  у коментарі «Четвертій владі» називає усі звинувачення Ярослава Гранітного брехнею:

- Він бреше. Як я можу красти в організації, членом якої я є? Це що, у самого себе красти? А щодо того, що хлопці голодують, то це нісенітниця. Їх годують тричі на день, гаряче харчування забезпечено...

- Я знаю, що Гранітний приходить до хлопців, намагається переманити до своєї організації, обіцяє платити гроші..., - розповів у коментарі «Четвертій владі»  інший учасник конфлікту Олександр Пантюхов. -  Але ми ідейна організація, ми за незалежну Україну, процвітання. Можливо, він образився за те, що йому вказали на порушення дисципліни? А можливо, не знає, як до себе привернути увагу, то й оббріхує...   

Тим часом полишати патріотичної боротьби Грантіний не збирається, каже що створюватиме нову організацію козацького типу «Бойовий молот». Займатиметься вона патріотичним вихованням молоді, співпрацюватиме з армією, а також  контролюватиме роботу правоохоронців та суддів, на який останнім часом дуже багато скарг.  

- Крім того з лав УНСО мене не виключили, тому там моє слово теж має вагу. Так орієнтовно через два тижні має відбутися з’їзд керівників УНСО там питання діяльності Олександра Пантюхова та Андрія Мітюхіна таеж буде розглядатися, - підсумував Ярослав Гранітний. 

Коментарі

Чому Ярош не вигнав Мітюхіна? Пантюхова? Коваля? А вигнав саме Гранітного. Вони ж гроші вкрали. Щось тут не те панове журналісти. Вам так не здається. Почекаємо 2 тижні побачимо, великий зїзд УНСО (якого не буде). Ні пан Гранітний, ні пан Петрушин не являється членом УНСО. Спитайте хай краще розповість де він був під час революції і чому не поїхав захищати майдан 18-20 лютого, і в загалі в яких бойових діях він приймав уасть? Захоплення Рівненської ОДА?

Насправді в рівненському Правому секторі кояться не дуже приємні речі. ... та ви шо ))))))))))))))))))))

Замість того, щоб видаляти коментарі, повиправляйте масу помилок в тексті, "глашатаї" свободи слова. Бо Гранітний став Ярослав Грантіний. Чи може ви не про того?:))))))))))))

Гранітний-Петрушин хто він? Праві ніколи на признаються за що його попросили. Взаглі Ярослав темна лошадка, 7 років в Москві прожив, по приїзду змінив прізвище, знищив базу даних Правого Сектору,розвалив силовий блок Рівненського Правого Сектору (за що його Білий зняв з цієї посади), тепер поливає правих брудом, відверто працює на розкол організації.

Мітюхін, Пантюхов, Іванов, Петров, Сидоров.... Ну якось не асjціюються ці прізвища з правим українськім радикалізмом (коріння не те). Не знаю чому, але Гранітний викликає довіру, хоч особисто не знаю. Можливо спрацьовує візуальнмй фактор. Спитайте будь-якого психолога, не так себе веде людина, яка лицемірить і бреше. Хоч всяке правило має винятки, та здається, це не той випадок.

ганьба! на всю Україну, ще 40 днів не пройшло після смерті Музичка а ці вже пересварились через бабло...

Проблема Правого сектору, що основну роботу там робили УНСОвці, а Ярош зі своїм "тризубом" хоче скористатися результатом і відтіснити УНСО з керівних посад!

що ж ти тут брешеш, що Білий не займався рекетом, ти що, людей за лохів маєш, петеушнику?

бармацькі менти частина друга

Правий сектор це партія, а фінансування партій із-за кордону заборонено законодавством. Якщо Гранітний підтвердить це у прокуратурі, то реєстрація ПС буде скасована, а Яроша знято з президентських виборів.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.