У Рівному потихеньку ремонтують тепломережі

 Працівники ТОВ “Рівнетеплоенерго” приступили до планових замін теплових мереж у Рівному. І хоч підготовчі роботи розпочалися ще на початку березня, однак лише закінчення опалювального сезону дозволило сповна розпочати підготовку до нового. 

Підприємство на ці потреби закупило майже 10 кілометрів попередньо ізольованих труб, завдяки яким суттєво зменшуються втрати теплоносія. Наразі 156 метрів таких поклали на  вул. Білякова. Аналогічні планові заміни теплових мереж тривають іще на восьми ділянках міста, а на 15 — вже замінено 1040 кілометрів теплотраси.  

Як зазначив директор ТОВ “Рівнетеплоенерго” Степан Коропецький, загалом на підготовку до наступного опалювального сезону передбачено 18 мільйонів гривень.

Звісно, що у цю суму не входять позапланові витрати, сума яких стане відома лише після проведення гідравлічних випробувань мереж. Утім, працівники підприємства робитимуть усе можливе, аби скарг на неякісне опалення та гаряче водопостачання у споживачів не було взагалі. До речі, планові роботи жодним чином не вплинуть на подачу гарячої води мешканцям обласного центру. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.