У Сарнах молодь провела флешмоб "За здоровий спосіб життя"

У Сарнах у рамках проведення Тижня здоров’я вирішили по-новому акцентувати увагу на проблемах шкідливих звичок людства. У понеділок ентузіасти ЗОШ № 4 організували велопроїзд центральною частиною міста задля пропагування здорового способу. Його учасники довели, що гарно, цікаво, весело і корисно відпочити можна і без спиртного, цигарок чи наркотиків.

А у вівторок студенти Сарненського педколеджу провели флешмоб «За здоровий спосіб життя». Опівдні на центральній площі міста пролунали заклики берегти своє здоров’я замолоду,  відмовитись  від шкідливих звичок, некорисних продуктів та увімкнути зелене світло спортивним вправам. Також молодь продемонструвала свої надзвичайні вміння та силу у побудові надскладних спортивних фігур та композицій.

Студенти запевняють, що саме завдяки активному способу життя, заняттям спортом та відмові від шкідливих звичок вони досягли таких результатів, почуваючи себе абсолютно здоровими та щасливими. Аналогічні хвилинки пропаганди здорового способу життя провели у центральному сквері. Варто відзначити, що подивитись на таке дійство виявилось багато охочих. Усі присутні отримали інформаційні листівки, де студенти зібрали найпотрібнішу корисну інформацію для тих, хто бажає покращити своє здоров’я та позбутись шкідливих звичок.

Обидві акції проводились з метою пропаганди здорового способу життя, привертаючи увагу до проблеми здорового майбутнього. Приклад цих мужніх хлопців та веселих дівчат, далеко не професійних спортсменів, мабуть, змусять задуматись молоде покоління та зрозуміти, що спорт – це майбутнє! А подібні заходи вдало та цікаво акцентують увагу на тому, що не лишатись байдужими до проблем та майбутнього своєї країни.

Автор: Світлана Куропій

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.