В "Острозькій академії" учнів перевіряли на знання Святого письма

На Рівненщині упродовж двох днів проходить Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». Вона відбувається вже всьоме і традиційно в період Великого Посту.

У  вищий навчальний заклад приїхали учасники з 11 областей України.  А саме продемонструвати знання Біблії   зголосилось майже сотня  учасників. Усі вони учні 1-8 класів загальноосвітніх шкіл України: переможці шкільних та регіональних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування - «Етику», «Основи християнської етики», «Людина і світ».

За словами освітян, метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії, виховання духовно багатої, національно свідомої особистості, залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування та  інформування педагогічної громадськості та батьків про важливість вивчення таких предметів у школах та дитсадках.

Те, що олімпіада проводиться в стінах академії не випадковість, зазначає ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник. Адже саме тут вперше побачила світ Острозька Біблія та зародилось книгодрукування.

- Хочу зауважити, що знання святого письма — це не основне. Все залежить від віри людини. Я сподіваюся, що сьогодні всі присутні покажуть не тільки свої знання, а й віру в Господа. Сподіваюся, що цю віру вони пронесуть крізь усе своє життя, бо саме вона є основою моральності людини. Бажаю, щоб у ваших серцях залишалися любов і віра в Бога, - наголосив Ігор Пасічник. Про це повідомляє управління освіти і науки Рівнененської ОДА.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.