На Рівненщині на одного онкохворого виділяють 5 гривень на добу

Лише 5 грн. 30 коп. на добу виділяється з бюджету на лікування та утримання одного онкохворого. Цих коштів не вистачає на повноцінне забезпечення лікування пацієнтів.

Відтак, як вирішити цю проблему та багато інших в медичній галузі вивчали голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, голова постійної комісії облради з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор Ольховик під час робочої поїздки 9 квітня в Рівненськийо обласний онкодиспансер та Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер.

Мета робочої поїздки - безпосередньо ознайомитися з проблемами цих установ, особливо з тими, які потребують негайного вирішення Цікавим є той факт, що про свій приїзд Кириллов М.М. завчасно не повідомляв. Відповідно і реакція лікарів та керівників даних комунальних закладів виказувала здивування та неочікуваність.

Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер має проблеми, які існують, ще з часів його заснування. Він розташований на підтопленій території, тож необхідно терміново виконати роботи з пониження рівня ґрунтових вод. Як повідомили лікарі Рівненського обласного онкодиспансеру сьогодні на утримання і лікування одного онкохворого з бюджету виділяється 5 грн 30 коп на добу. Звичайно це є неабиякою проблемою, яку необхідно вирішувати на загальнодержавному рівні.

З головними лікарями вищевказаних закладів досягнуто домовленості про те, що найближчим часом вони нададуть голові Рівненської обласної ради свої пропозиції для вирішення найболючіших проблем, які будуть невідкладно розглянуті. Про це повідомили у прес-службі облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.