Комунальні протистояння по-рівненськи: хто винен?

Нещодавно до ГО «Рівненський громадський контроль» надійшов лист від рівнянина, у якому він звернувся за допомогою, оскільки у дворі його будинку комунальники на рівному місті створили проблему, яка неабияк дошкуляє людям. 

Як повідомили у прес-службі організації, ще восени по вулиці Романа Шухевича 14 комунальники здійснювали заміну труб. В результаті на місці робіт утворилося урвище глибиною до трьох метрів, яке до сьогодні «прикрашає» ландшафт. 

- Тоді дві доби не було тепла у прилеглих будинках, - розповіла місцева мешканка представникам Громадського контролю, які приїхали на місце події. Комунальники все розкопали, правда теплопостачання відновили, але яму після себе залишили. 

Тепер, каже жінка, люди змушені пристосовуватися, бо яма посеред вулиці не дає коротким шляхом дітям йти до школи, власникам автомобілів під’їжджати до власних під’їздів, а батькам спокійно відпускати своїх чад на вулицю. Крім того, в урвищі накопичується сміття із залишками металобрухту, коріння та гілок, яке досі не прибране. 

- Така сама картина зараз є на кордоні Донецької області та Росії, - коментує ситуацію Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль». Але це Рівне, у нас же не має бойових дій, чому в нас такі траншеї? Було б зрозуміло, якби аварія виникла вчора – позавчора, відповідно не встигли зробити, а це ж вже кілька місяців. Тут ремонтували теплотрасу, опалення вже вимкнули, а це неподобство залишається. З цього приводу ми звернулися і до обслуговуючої організації і до міськвиконкому. Цей об’єкт несе в собі небезпеку і її потрібно ліквідовувати, - зазначає Дмитро Якимець.

Враховуючи наступний факт, що згідно пункту 13.7.5 Правил благоустрою міста Рівне - після завершення аварійних робіт виконавець робіт  зобов’язаний провести відновлення благоустрою в термін, що не перевищує  п’яти робочих діб, Громадський контроль звернувся до начальника управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому та директора ТОВ «Рівнетеплоенерго». У відписці запевнили, що недоліки буде усунено до 15 квітня. 

Ключові слова: 

Коментарі

Ну ось подивіться - зашевелилися аж бігом!
http://rivneteploenergo.com/?p=1658

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.