Петро Порошенко у Рівному: "Попередня влада перетворювала людей у злочинців"

Кандидат у президенти України підприємець Петро Порошенко сьогодні перебуває на Рівненщині. Сьогодні він відвідав Острог, Дубно, Рівне та має завітати до Сарн. Увечері кандидат виступить на головній площі Рівного.

Перед поїздкою до Сарн Порошенко поділився своїми враженнями про Рівненщину із журналістами. Також розповів про свої найперші кроки в разі обрання, про ключові позиції своєї передвиборчої програми та про необхідність боротьби із сепаратизмом на Сході.

- Ключова позиція – це об’єднання людей для того, щоб забезпечити соборність держави та протистояти сепаратистам. Людей обурює корупція, безправ’я, бездіяльність місцевої влади, брехня і безвідповідальність політиків. Це все ми маємо залишити в минулому, - сказав кандидат.

Після візиту у Дубно, де він спілкувався з місцевими жителями, Порошенко перейнявся проблемою відсутності робочих місць:

- Люди вимушені миритися з відсутністю роботи. Фактично попередня влада перетворила людей у злочинців. Замість того, щоб запропонувати альтернативу. На Західній Україні люди вимушені возити вантажі через кордон і займатись контрабандою. Це треба припинити. Людина, яка хоче працювати, повинна бути забезпечена новим робочим місцем, - вважає кандидат. 

Також Порошенко виступає за прозорість ведення бізнесу:

- Злочинної влади в нас уже немає. Тому перешкод, щоб розкрити кожну зароблену копійчину немає. Треба працювати прозоро - якщо ти справді заробив гроші, то зможеш легко прозвітувати. Думаю, що люди мені довіряють, адже знають звідки в мене кожна копійчина. Знають про мою продукцію. «Рошен» уже 4 роки не брав участі в державних тендерах на постачання продукції. Я вважаю, що витрачати на це держбюджет - злочинно. Ключова проблема не в тому, чи є людина заможною, чи незаможною, а в тому, що повинна бути прозорість ведення бізнесів і непов'язаність джерел доходів із владно-адміністративними чи силовими ресурсами. Часи змінились, - каже Порошенко.

- Учора я був на Житомирщині, сьогодні - на Рівненщині. І коли падає дощ, і коли зимно - на зустрічі приходять тисячі людей. Це свідчить, що вони не є байдужими, і вони обов’язково прийдуть на вибори. Потрібно реалізовувати таку політику, яка б об’єднувала Україну, а не навпаки, - говорить Порошенко.

На прес-конференції кандадита також запитали про ситуацію із розкраданням бурштину в області. 

- Це питання треба врегулювати на законодавчому рівні. Обсяг крадіжок, яку попередня влада здійснювала у нашій державі, – це збільшення держборгу щогодини на мільйон доларів. Уявіть собі темпи, якими вони вивозили кошти із країни. Бурштин має залишатись тут, на Рівненщині, - озвучив позицію Порошенко.

Ключові слова: 

Коментарі

Ага, а заступник голови штабу, данильчук бютівець, злодій і алкоголік, браконьєр.

Порошенко - ****, ты нашел время критиковать власть. Олигарх озаботился трудящимися - уморил.

мне интересно смотреть как , неявляющиеся украинцами, олигархи беспокоятся за Украину! так скоро еще подумаю что не преследуют они личной выгоды! сколько денег завезли бандитам на майдан, а здесь юго-восток бесплатно свои права качает! и не ждут никого с печенушками!

Едьте все на восток и спасайте Украину! Пиариться будете потом. А еще, Петр Алексеевич, как мы будем за Вас голосовать, если в пгт. Петрово Кировоградской области руководителем Вашего избирательного штаба является бывшая глава Петровской райадминистрации член партии регионов, которую поле победы на майдане акивисты заставили написать заявлеие и чуть ли не под руки вывели из здания администрации. Вот это де-жавю.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.