У Рівному відкриють інтерактивну виставку Альбера Камю

В рамках святкування Французької весни в нашому місті  Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує на відкриття цифрової інтерактивної виставки "Альбер Камю, 1913–2013",  що приурочена до 100-річчя від дня народження відомого французького письменника і відбудеться 15 квітня 2014 року о 15 годині (відділ обслуговування документами іноземними мовами).

Проект створено спільно з видавництвом Gallimard та Вищою нормальною школою, які були залучені до редагування робіт наукового пошуку. Проект здійснено за підтримки Національного аудіовізуального інституту, Агенції з питань французької освіти за кордоном та студії мультимедіаCellules.

Серед експонатів виставки — серія плакатів, що містить відомості про основні етапи творчої діяльності письменника, документи, критичні матеріали, відеозаписи французькою, англійською, іспанською, німецькою, китайською та арабською мовами.

Оригінальна концепція виставки полягає в тому, що знайомство з монографічними матеріалами відбувається шляхом зчитування інформації через QR-коди. Виставкові панно є свого роду картою чи територією для читання, де кожному  відвідувачу пропонується створити свій особистий маршрут та вибрати мову, яка йому підходить.  Загальна панорама діяльності та творчості письменника об’єднана в п’яти періодах, кожний з яких включає добірку візуальної, відео- та аудіо інформації, що надані фондами Камю і Gallimard. Відвідувачі матимуть змогу прослухати авторський запис  (початкові розділи «Стороннього», уривки із статей Combat в день визволення Парижа). Відеоматеріали демонструють момент вручення Нобелівської премії та декілька інтерв’ю письменника.

Виставка була відкрита в жовтні 2013 року в Аргентині (Буенос-Айрес), а наприкінці 2013 – початку 2014 року відправилася у світове турне закладами Французької культурної мережі Французьких інститутів за кордоном, а також їхніх партнерів, а саме в Німеччину, Алжир, Китай, Єгипет, Грецію, Індонезію, Ізраїль, Ліван, Марокко, Росію, Україну та Туреччину.

 У презентації виставки  братимуть участь директор Французького інституту в Києві ЕрікТозатті,  представники Рівненської обласної організації Альянс Франсез Микола Віднічук та Надія Чумак, викладачі та студенти Рівненського державного гуманітарного університету, відвідувачі бібліотеки.

Ознайомитись з виставкою можна з 15 по 25 квітня 2014 року у відділі обслуговування документами іноземними мовами щодня, крім п’ятниці, з 9 до 19 години (вул. Короленка, 6). 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.