У Рівному Правий сектор виховував працівників юстиції

Вчора, 11 квітня, рівненський Правий сектор взявся за чиновників зі Здолбунівщини. Одразу навпроти вікон районного відділку міліції Здолбунівського району, проводили свою акцію люди з пов’язками і прапорами «Правого сектору».

Вони вивели (настійливо запросили вийти) на вулицю працівників державної реєстраційної служби і прочитали їм під відкритим небом лекцію про їх керівника Юрія Панасюка, про свиней, чиновників, що дорвалися до корита, пише "Здолбунів-сіті".

Із полум’яної розповіді стало зрозуміло, що на думку людей у камуфляжі, Юрій Панасюк –хабарник, який сам бере хабарі та ще й возив хабарі Тетяні Кічатій – дружині колишнього голови Рівненської обласної ради від Партії регіонів Юрія Кічатого, яка очолює обласну реєстраційну службу.

Слухали уважно цю доповідь аж два працівника реєстраційної служби та начальник районного управління юстиції Микола Семенюк. Зі сторони можна було подумати що саме їм зачитують вирок, так все серйозно виглядало. Решта працівників-реєстраторів були зайняті толокою поза межами офісу як і більшість працівників держслужби та органів місцевого самоврядування в цей день.

Як розповів депутат Здолбунівської міської ради від партії «УДАР» Олег Тищенко, Юрію Панасюку напевне хтось зателефонував і він встиг втекти з робочого місця, хоч йому була гарантована повна безпека.

Перед цим ця ж компанія навідалась до Тетяни Кічатої у Рівне але її теж не застали на робочому місці. Кажуть, на лікарняному. До неї у мітингувальників було запитання чому досі завізована два тижні тому заява Панасюка не передана до Києва і не задоволена. Відповідно тепер стоїть питання і про звільнення самої Т.Кічатої. 

Демонстранти показували вилучені сьогодні зранку у офісі Компартії в Рівному журнали. Це російські пропагандистські видання із портретами лідерів РФ.

Не дочекавшись Юрія Панасюка пішли і повторно опечатали його кабінет та дозволили співробітникам повернутись на свої робочі місця.

За весь час на вулицю не виглянули ні слідчі податкової міліції, що в цей час проводили виїмку документації по одній із справ і знаходились в одному із кабінетів реєстраційної служби ні працівники райвідділу міліції.

Коментар Юрія Панасюка:

00:00
 
02:20
 
 
 

Коментар ПС:

- Після подій минулого місяця, коли Панасюк не був звільнений громада прийшла до кабінету чиновниці Кічатої  й виявилося: вона раптом на лікарняному (мабуть, «синдром Панасюка»). Зачитавши вимогу щодо негайного звільнення хабарника в Здолбунові – активісти вирушили до нього. Той також встиг втекти. Запитання «якщо ти не винен – чого тікати?» – також виявилося риторичним. Детально пояснивши законні вимоги «Правого сектору» працівникам реєстраційної служби та начальнику управління юстиції Здолбунівського району Миколі Семенюку – активісти знову опечатали кабінет двічі «не притягнутого» (колишній президент України був у нас «двічі не судимим»!) Панасюка.

Чи наважиться він втретє проігнорувати вимоги громади району та області – побачимо найближчим часом. Минулого разу він на три тижні «зліг на больнічку». Чи допоможе йому вилікуватися швидка допомога «Правого сектору» цього разу – побачимо протягом найближчих трьох днів!!!  У крайньому разі – ми завжди готові надати йому швидкої антирегіоналівської допомоги!

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.