Рівненські силовики разом з громадою мають допомогти сходу, - Кривун

На президії Рівненської обласної ради депутати  закликали правоохоронців формувати з добровольцями загони самооборони для захисту України.  

- Чому міліціонери нас не чуюють, чому мовчать силовики? На Сході вже розгул сепаратизму, бойовики беруть без бою адмінбудівлі та СБУ. Без зброї! Куди дивиться СБУ. Тим часом полтавська і харківська міліція затримує 70 представників Правого сектора,, які нікого не вбивали, а їхали захищати людей,- обурився депутат обласної ради Віктор Кривун. - Чому ви не хочете кординувати свою діяльність з громадою, яка готова створювати загони самооборони. Вони готові захищати Україну, чому нас ніхто не чує? 

-Ми діємо за вказівкою керівництва.  Ви пропонуєте нам допомагати створювати воєнізовані формування? - апелював Віктор Козлов. 

- Послухайте, мої хлопці-розвідники були вчора в Одесі! Там є група людей озброєних 250 автоматами, - розповів Ярослав Гранітний. - 250!- це цілий батальйон! Як з цим ви будете боротися? Треба щоб влада і військові організовували усіх охочих в народне ополчення, щоб люди вчились і мали змогу захищати свою землю. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.