Крока: "Рівняни вимагають діяти, бо буде війна"

На засіданні президії обласної ради один з найстаріших депутатів ради Валентин Крока підтримав громадських активістів у прагненні організувати оборону області. 

- Я спілкуюсь з людюми постійно і сьогодні був у церкві.Люди обурені - вони кажуть, що хватить бути байдужими і нічого не робити! Коли вже залені чоловічки в Донецьку не можу чекати, - розповів Валентин Крока. - Ми маємо діяти і вимагати дій влади. Бо буде у нас в області війна. 

Ключові слова: 

Коментарі

КРОКА ХАЙ ПИШЕ ЗАЯВУ! Провокатор №1 в області!

Крока-продажна сволота, скільки вже воно буде шапку перевдягати, ненавиджу цю сиксоту. В 2012 за 80 тисяч бігало очко Данильчуку відлизувало агітувало за Данилу, щоб відтягти голоси від опозиції на користь Шершуна. Дякувати Богу не вдалося, тепер воно хоче щось там організовувати, іди геть продажне бидло. Ми Рівненська громада самі будемо вирішувати, а не давати владу знову банді. Крока буде відповідати за свою брехню особисто, його треба спалити на кострі за його афери і за те зло що він заподіяв людям

Ва- у-у!!!! Спохватився Що розуміти під словом війна? Внутрівладна війна в області триває вже давно і без "зелених чоловічків". Не було б локальної "міжусобиці" влади та війни з власним народом, то не було і загрози глобальної.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.