У Рівному вимагають створити народне ополчення

У Рівному вимагають створення загонів народного ополчення.  Про це говорили депутати та громадські активісти на засіданні президії Рівненської обласної ради. Владі та військовим пропонують негайно розпочати координацію та навчання загонів добровольців. 

У Рівненській обласній раді розпочалось екстренне засідання президії. До участь також запрошені представники силових відомств та громадські активісти. Як повідомив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, президія зібралась, щоб обговорити ситуацію на Сході України. 

На президії Рівненської обласної ради депутати  закликали правоохоронців формувати з добровольцями загони самооборони для захисту України.  

- Чому міліціонери нас не чуюють, чому мовчать силовики? На Сході вже розгул сепаратизму, бойовики беруть без бою адмінбудівлі та СБУ. Без зброї! Куди дивиться СБУ. Тим часом полтавська і харківська міліція затримує 70 представників Правого сектора,, які нікого не вбивали, а їхали захищати людей,- обурився депутат обласної ради Віктор Кривун. - Чому ви не хочете кординувати свою діяльність з громадою, яка готова створювати загони самооборони. Вони готові захищати Україну, чому нас ніхто не чує? 

-Ми діємо за вказівкою керівництва.  Ви пропонуєте нам допомагати створювати воєнізовані формування? - апелював Віктор Козлов. 

- Послухайте, мої хлопці-розвідники були вчора в Одесі! Там є група людей озброєних 250 автоматами, - розповів Ярослав Гранітний. - 250!- це цілий батальйон! Як з цим ви будете боротися? Треба щоб влада і військові організовували усіх охочих в народне ополчення, щоб люди вчились і мали змогу захищати свою землю. 

Представники громадськості розкритикували роботу силовиків та депутатів з проведення підготовки мешканів області до оборони України. 

- Скільки треба смертей? Скільки має людей загинути? Сьогодні структури Правого сектору висуваються з Рівного на Київ для захисту Батьківщини від російської окупації. Люди не можуть чекати, - ровідомив представник Правого Сектору Олександр Пантюхов. 

один з найстаріших депутатів ради Валентин Крока підтримав громадських активістів у прагненні організувати оборону області. 

- Я спілкуюсь з людюми постійно і сьогодні був у церкві.Люди обурені - вони кажуть, що хватить бути байдужими і нічого не робити! Коли вже залені чоловічки в Донецьку не можу чекати, - розповів Валентин Крока. - Ми маємо діяти і вимагати дій влади. Бо буде і у нас в області війна. 

В той же час депутат обласної ради Юрій Супрунюк, зауважив, що потрібно більше інформації про допопогу армії та громадських формування. 

- ЗМІ мають повідомляти більше патріотичної інформації та як діяти людям у випадку кризових ситуації, - зауважив Юрій Супрунюк. 

У підсумку депутати ухвалили звернення до військових та виконавчих органів влади, з пропозицією негайно розпочати формування та навчання загонів народного ополчення для захисту України.  В підсумку президія обради планує зібартися знову завтра на 12:00 та ще раз обговорити та скоординувати дії. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.