На Рівненщині бачили російських диверсантів?

Як повідомив на засіданні президії Рівненської облради керівник обласної федерації “Спас” Віктор Пражмовський, на території області діють дві розвідувальні групи противника.  

- Військова контррозвідка не справляється з попередженням загрози. Та й для охорони стратегічних об’єктів не вистачає людей.   У  одному з сіл Рівненщини знаходиться 50 чоловік, які невідомо чому приїхали в область. Нібито на роботу, але цього ніхто не з`ясовував. Ми передали цю інформацію в контррозвідку, а з нас лише посміялися, - обурився Віктор Пражмовський. – У області діють активісти «Руского национального единства». Що до формування батальйону територіальної оборони, то там зараз записані людей 200. У бійців не вистачає обмундирування. Мав щось пошити "Льонокомбінат", але проблема так і не вирішена. Тільки нещодавно хлопці отримали зброю. Коли потрібно розгортатися батальйону? Тоді коли буде пізно?

Натомість цю інформацію спростував представник управління СБУ Рівненщини.

- Що до 50 людей в одному з сіл, - то інформація не підтвердилася. Служби контррозвідки працюють. Я прошу Вас не поширювати неперевірену інформацію та не сіяти паніку. Повідомляйте конкретну інформацію і будемо діяти,  – заперечив начальник підрозділу УСБУ в Рівненській області Юрій Петруняк.

Обласний військовий комісар Дмитро Оксенюк повідомив, що батальйону територіальної оборони всього вистачає.

- Чисельність батальйону територіальної оборони - 423 чоловіка. Все отримано, техніка та забезпечення отримано. Не треба поширювати дезінформацію, - зауважив обласний військовий комісар.

Ключові слова: 

Коментарі

Це РДР 4/190 "Побєдітєлі" під керівництвом Д. Мєдвєдєва висадились. Очікуйте на появу в місті старшого лейтенанта Павла Зіберта... :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.