На Рівненщині може подорожчати проїзд на міжміських маршрутках

До заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта звернулись перевізники із проханням підняти тарифи на маршрути у зв’язку із суттєвим підвищенням цін на пальне.

- Зараз у нас є затверджений тариф – це 23 копійки за кілометр. Впродовж двох тижнів ми переглянемо тариф на величину вартості пального.  Не виключаємо, що на якусь частину доведеться підвищити тарифи. Поки що офіційного підвищення тарифу відбутись не може, - сказав Тарас Пустовіт.

За словами голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка, перевізники пообіцяли, що не буде саботажу з їх боку і просили з розумінням поставитись до ситуації, коли пальне подорожчало на 40%

 - Якщо ми не переглянемо тарифи, то перевізники можуть не виїжджати на маршрути. Адже це для них буде невигідно. Тоді не виграє ніхто. Але тут потрібне порозуміння і з боку громади і з боку влади і з боку перевізників, - сказав Сергій Рибачок.

Коментарі

Замовником перевезень на МІЖміських маршрутах є ОДА, вона і здійснює контроль. Хомко не має жодного до цього відношення.

В мене виникло одне - єдине запитання: "На що дивиться міська влада, коли перевізники міжміських маршрутних таксі вже підняли (безпідставно) вартість проїзду"? На мою думку далі процвітає корупція.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.