У Рівному відбулась благодійна виставка-ярмарок "Великодній Передзвін"

Громадська організація «Спілка інвалідів з дитинства «Передзвін», що об’єднує дітей і молодь з обмеженими фізичними і розумовими можливостями, їхніх батьків та друзів, провела цими вихідними благодійний ярмарок-виставку «Великодній Передзвін».

Як проінформували в громадській організації, на виставці були  продемонстровані роботи вихованців творчої майстерні «Передзвін», які хворіють на дитячий церебральний параліч, мають затримку психічного розвитку, розумову відсталість та синдром Дауна.

Пожертви, які були зібрані на ярмарку, підуть на розвиток творчої майстерні Центру соціальної та психологічної реабілітації для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями «Передзвін».

Благодійний ярмарок-виставка «Великодній Передзвін» проходив 12-13 квітня 2014 року з 12.00 по 18.00 год. на території ТЦ «Злата плаза» у Рівному.

Нагадаємо, нещодавно центру «Передзвін» з міського бюджету було виділено кошти в сумі 32 тисячі гривень для придбання дороговартісної поліграфічної техніки для сучасної поліграфічної студії.

Сама ідея зі створенням поліграфічної студії не нова, а швидше запозичена. Працівники Центру сьогодні намагаються втілити в життя досвід львівських колег з реабілітаційного центру "Джерело". Поліграфічна студія функціонуватиме не лише як дозвілєвий гурток, вона є одним із напрямків реабілітаційної роботи з неповносправними дітьми. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.