На Рівненщині розпочнуть навчання народного ополчення

На Рівненщині планують розпочати навчання загонів самооборони для охорони громадського порядку. Таке рішення сьогодні ухвалили на засіданні призидії обласної ради. Формувати та навчати загони самооборони планують при міських та районних відділках міліції. Розпочати  формування загонів хочуть зі списків добровольців, які записалися у військоматах. 

- За цей час до нас записалось 1,5 тисяч добровольці. Багато з них не можуть призвані, адже мають вік 50-60 років. Багато з них ветерани силових структур та армії. А  40 відсотків добровольців,  які не проходили військову підготовку. Ми можемо передати міськвідділам міліції, щоб добровольців залучали до охорони громадського порядку, - повідомив обласний військовий комісар Дмитро Оксенюк.

Як повідомив міський військовий комісар Михайло Твердохліб, відповідні списки сьогодні вже передані у відповідні структури. 

Тим часом заступник голови Рівненської облради Степан Павлюк також взявся координувати роботу з створення загонів на рівні області. 

- Я особисто готовий відповідати за цю роботу на рівні обласної ради. Всі охочі допомогти можуть звертатися до мене за телефоном (095)7025707. Тим часом у кожному районі має бути призначена відповідальна людина за формування громадських формувань. Всі охочі можуть записати у районних відділках міліції. Маємо залучити до роботи і сільських голів. Інформацію та контактні дані пунктів запису оперативно доносити через ЗМІ до громадськості. Тоді й матимемо картину по всій області і зможемо вирішувати чим допомагати таким формуванням, - підсумував заступник голови облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.