Завтра депутати Рівнеради вирішуватимуть "питання садоводів"

15 квітня відбудеться друге пленарне засідання сесії Рівненської міської ради. Розпочнеться воно о 10 годині.

До порядку денного включено близько 20 питань, які депутати не розглянули під час минулого засідання. Серед них і питання "Про подання прокуратури м. Рівного про усунення порушень Закону України "Про місцеве самоврядування України", Земельного кодексу України, причин та умов, що їм сприяли". Дехто із депутатів стверджує, що таким чином прокуратура вимагає скасувати рішення щодо виділення землі для "садоводів Рівнеради".

Нагадаємо, під час першого пленарного засідання сесії Рівнеради міський голова Рівного Володимир Хомко вніс пропозицію розглянути всі питання, винесені на сесію. Проте голова фракції "Батьківщина" Олександр Курсик запропонував перенести розгляд питань, що залишилися на наступне засідання, або дати кількахвилинну перерву, інакше "Батьківщина" покине сесійну залу.

Володимир Хомко прийняв рішення закрити сесію, щоб не "завалювати" питання, адже зазвичай депутати наприкінці засідань голосують мляво. На це депутат і керівник фракції "Рівне європейське" Юрій Запорожець заявив, що "якщо "Батьківщина" така розумна, то хай самі і збираються у вівторок та голосують". 

У свою чергу депутат Рівнеради Олександр Лащук розповів, що це рішення про прокурорське оскарження вже третій місяць "гуляє" серед міських обранців і ніяк не може потрапити на розгляд сесії.

- Це відбувається через саботаж деяких депутатів-чиновників, голів комісій та мера Рівного Володимира Хомка. Адже вони не лише "в темі", так званих "питань садоводів", але й "в долі". А зараз склалася така ситуація, що рішення про оскарження винесли на розгляд сесії. Ось і виходить, що депутатам потрібно за нього голосувати. Відтак, якщо міські обранці його підтримають, то рішення про виділення земельних ділянок на вулиці Київській "садоводам" буде визнано незаконним і втратить чинність. Якщо ж депутати не підтримають рішення щодо оскарження прокуратурою "питань садоводів", то прокуратура може знову на це відреагувати і оскаржити й це рішення Рівнеради. До слова, земельні ділянки на вулиці Київській, які були виділені, коштують в межах 20-30 тисяч доларів. Також там проведені всі комуніувції і до них прокладено асфальтну дорогу, тому багатьом не вигідно їх втрачати, - зазначив Олександр Лащук.

Відтак чи буде кворум серед депутатів під час другого пленарного засідання сесії Рівнеради та чи підтримають міські обранці рішення про оскарження прокуратурою "питань садоводів" - читайте вже завтра на сайті "ВСЕ".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.