Чому у Рівному на мітингу Порошенка з'явились прапори "Льонокомбінату"?

У суботу, 12 квітня, під час виступу у Рівному кандидата в Президенти Петра Порошенка на рівненському майдані Незалежності можна було побачити кілька десятків прапорів громадської організації "Льонокомбінат". Як відомо, ція організація діє на базі рівненського Льонокомбінату, власником якого є хмельницький підприємець Олег Червонюк. 

У багатьох присутніх на мітингу, виниколи різні припущення, щодо мотивів появи цих прапорів на зустрічі з Порошенком. Висувались різні версії: і що Червонюк керуватиме Рівненщиною при президентстві Порошенка, і що бізнесмен долучиться до його виборчої компанії, і що Порошенко підтримає Червонюка на мерських виборах. Щоб з'ясувати причину появи прапорів "Льонокомбінату" на мітингу, сайт "ВСЕ" звернувся за коментарем до керівника виборчого штабу Порошенка на Рівненщині - Віталія Чугуннікова.

- Це відкритий, публічний захід і туди могли прийти всі хто хотів почути виступ кандидата в Президенти. Хтось вирішив це зробити з прапорами Льонокомбінату - це їхня справа чому вони прийшли з прапорами. Для мене ці прапори були сюрпризом, так само як і для вас. Але нічого поганого в цьому не бачу, це їхнє право. Мабуть працівники Льонокомбінату підтримують Петра Порошенка. А може, розуміючи, що на зустріч з ним прийде багато рівнян, вирішили пропіарити своє підприємство. - каже народний депутат, керівник виборчого штабу Порошенка на Рівненщині Віталій Чугунніков.

Певну "випадковість" появи прапорів підтвердив і власник рівненського Льонокомбінату. 

- Чимало працівників Льонокомбінату та учасників ГО «Громадянський рух «Льонокомбінат» вважають Петра Порошенка саме тим політиком, який має достатньо знань, досвіду і лідерських якостей, щоб виконати обіцянки, дані українцям на Майдані. - сказав в своєму коментарі сайту "ВСЕ" Олег Червонюк. - І тому наші люди дають цьому кандидатові шанс, підтримуючи його. Але якщо пан Порошенко, ставши Президентом України, не виконуватиме своєї програми, то точнісінько так само, масово і з прапорами представники Льонокомбінату вимагатимуть його відставки.

Нагадаємо, що Олег Червонюк балатувався в народні депутати на парламентських виборах 2012 року, а в рівненських політичних колах говорять про ймовірність участі власника рівненського Льонокомбінату у майбутніх виборах міського голови. 

Коментарі

Ну, зрозуміло що окремі члени ГО"Льонокомбінат" бачать Порошенка майбутнім Президентом України. А чому ви Олеже Каземировичу, також перебуваючи в цей вечір у безпосередній близькості до сцени соромитесь признатись у своїх симпатіях до цього кандидата? Симпатія чоловіка до чоловіка це нормально під час виборів, тим більше що це все відбувається прилюдно. А казати що любите жінку, а думати про мужика - це вже педарастія!

Сын этого Червонюка -Дмитрий Червонюк, летом 2013, пребывая в состоянии алкогольного опьянения, сбил на смерть пешехода в Хмельницком, молодого парня 25 лет. И вышел сухим из воды- суд дал ему "условно 4 года"!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.