Москальова назвала рівненський люстраційний комітет "фарсом"

Сьогодні член люстраційного комітету в Рівному Лілія Москальова під час засідання повідомила, що покидає комітет. Громадський активіст навіть не дочекалась закінчення засідання та вийшла з зали. 

Повернулась з засідання люстраційного комітету Рівного, а враження таке - ніби із сесії міськ- чи облради, - прокоментувала свій крок у Facebооk Лілія Москальова. - Ті ж затхлі методи місцевих "рєшал", така ж зазомбована масовка, таке ж відсутнє розуміння того, що ми мусимо нормальну країну збудувати для себе, а не жити сьогоднішнім днем. Хто нам заважає? Заважає всіляке сміття, яке не уявляє, що можна жити інакше і продовжує мутити воду. Все оте мракобісся минулого не відпускає нас. Невже Майдан на це погодиться? Адже такі славні люди боролись за зовсім іншу країну! А зараз знову і знову намагаються проштовхувати "своїх" , щось там слюнявити в кулуарах, шельмувати саме поняття "люстрація". Про яке" очищення" йдеться , шановні?! Це - фарс, який треба негайно припинити, хто би не намагався його очолити.

Ключові слова: 

Коментарі

2 тис. доларів США - вартість одного голосу "за".

Не мракобісся минулого не відпускає нас, не відпускає система, яку, на жаль, ніхто не збирається міняти...

Всі хто пройшов процедуру "люстрації" у люстраційному комітеті, який сам не пройшов люстрацію (люстраційний комітет) не можуть працювати у владі ані хвилини .Всі кажуть що то не моє, то дружини, сестри і так далі, а комітет вірить. Смішно

Я вже висловлював думку по поводу роботи ЛК в такому форматі , та одним з перших вийшов з нього. Повиходили також, всі ті хто вважає, що не можна принижувати честь та гідність людині нічого про неї незнаючи, а користуватись базарними плітками. Сидять нереліазовані в житті ,,особистості" за столом і вважаючи себе вершителів людських долей принижують людину. Ліля, хоть і запізно, але також це побачила. Чи побачить Рибачок? Вже сміються з нас в сусідніх областях.

Чому Шершун, чому Грицайчука ще досі на посадах ???
Сайт Все зі всією повагою до Вас, як дійсно чесних новини, я надам вам беззаперечні докази, злодіянь цих 2х прихвостнів, які грабують багатство Рівненщини,її ліси. Ці 2 опудала які вже мають сидіти на пенсії умудряються сидіти при посадах при будь- якій владі!!!!
Воной не дивно вміють рішунькати з баблом що накрали в лісі...
Шановні журналісти, давайте зустрінемося, або напишіть куди викласти дуже цікавий матеріал про цих лісокрадіа.????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.