На сесії Рівнеради суперечка через "питання садоводів"

Під час розгляду питання "Про подання прокуратури м. Рівного про усунення порушень Закону України "Про місцеве самоврядування України", Земельного кодексу України, причин та умов, що їм сприяли" у сесійній залі Рівнеради виникла справжня дискусія.

Зокрема, депутат Анатолій Чугуєвець зазначив, що зараз "Батьківщина" намагається попіаритися на питаннях "садоводів".

- У "Батьківщини" вже руки по ліктях у землі та в усьому іншому. А зараз це питання, яке винесено на розгляд сесії і протест прокурора виглядає смішно, адже це вже нікому не треба. А якщо депутати такі чесні, то хай самі добровільно відмовляться. Я взагалі вам розкажу, як приймали у "Батьківщину" і кому скільки потрібно заплатити, - сказав Анатолій Чугуєвець.

Зокрема, Анатолій Чугуєвець оприлюднив наступний текст розмови:

На це голова фракції "Батьківщина" у Рівнераді Олександр Курсик з іронією сказав, що "Батьківщина" спеціально для Анатолія Чугуєвця влаштувала програму "Все для тебе", щоб він мав змогу перед пресою все це розповісти.

Тим часом до мікрофонів у сесійній залі Рівнеради вишикувалася справжня черга, адже кожен депутат, як виявилося має, що сказати з цього приводу.

Натомість Олександр Нестерук запропонував просто поставити на голосування це питання.

А Марія Конощук все продовжувала наполягати на проведенні "Дня депутата" для обговорення проблемних питань".

- А на сьогоднішній день прокуратура має подавати рішення щодо оскарження "кореню зла", а не його наслідків, - сказала Марія Конощук.

Тим часом міський голова Рівного Володимир Хомко, поки депутати сперечалися все переймався, як бути з багатодітною мамою, у якої шість дітей і їй разом із "садоводами" виділили земельну ділянку. 

Наразі обговорення цього питання у сесійній залі триває. Далі буде...

Ключові слова: 

Коментарі

Курсик не хоче віддавати халявну землю

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.