Кандидат у Президенти Порошенко: «Гроші, зібрані у Рівному, мають залишатися тут»

Прохолодна погода не завадила рівнянам прийти на зустріч із кандидатом у Президенти Петром Порошенком – адже наразі це доволі важлива справа для кожного українця.

...Поближче до сцени на Майдані Соборному іще до запланованого часу туляться молоді люди. Займають найкращі місця, щоб побачити гурт «Плач Єремії». Тарас Чубай заспівав усі улюблені хіти, зокрема і пісню «Вона». А «Ленту за лентою» підспівувала уся площа – до цього часу уже заповнена майже вщент.

…Віталій Кличко і Петро Порошенко виходять на сцену одночасно. Першим говорить лідер партії УДАР – наголошує на актуальних проблемах і питаннях, які є в країні: про сепаратистські виступи на Сході, про армію, про корупцію, про задачу-максимум у розбудові нової країни.

– Вимоги сьогодення – якнайшвидше побудувати нормальну країну. Це можливе тільки якщо ми об’єднаємо зусилля. Про це я казав багато років тому. Для політика важливо бути послідовним – саме тому я вирішив відкинути власні амбіції і підтримати Петра Порошенка. Час відкинути амбіції настав для всіх – маємо об’єднатися довкола мрії жити у сучасній країні. Для початку треба обрати президента, легітимізувати владу й стабілізувати ситуацію, – наголосив Кличко.

Свою промову завершив закликом до патріотичних і демократичних сил об’єднатися навколо одного кандидата, який має найбільший рейтинг.

Петро Порошенко у свою чергу наголосив на якісних змінам, які відбулися із українцями за декілька попередніх місяців. На жаль, політики не встигають крокувати з народом.

– Політики залишилися старими. Однак, якщо хтось захоче тягнути Україну у минуле, то ми скличемо новий Майдан. Ми не залишимося байдужими, ми вже навчені. Треба жити по-новому. Жити чесно, треба, щоб політики припинили брехати перед виборами і забувати про обіцяне після них. Жити безпечно – зробити все для того, щоб історія із загарбанням Криму та спробами у Донецьку, Луганську, ніколи не повторилася, – виголосив пріоритетні пункти своєї передвиборчої програми Порошенко.

Фінансувати створення нової боєздатної армії та інших сфер життя українців кандидат пропонує з власних ресурсів України, інвестицій і кредитів на розвиток від міжнародної спільноти.

– Треба перемогти корупцію – насправді ми багаті, але це зло – корупція – не дає нам жити заможно. А ще ми проведемо адміністративну реформу й не буде більше губернаторів, які будуть сприяти розкраданню бюджетів. Треба провести децентралізацію влади – гроші, зібрані у Рівному, мають залишатися тут – чого якийсь дядько у Києві має вирішувати як тут жити?! Хто краще працює – той краще живе, – сказав Порошенко.

політична реклама

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.