Компанія з Кіпру не отримала дивіденти від "Рівнегазу"

Рівненське підприємство «Рівнегаз» вже заявило про отримані збитки у 2013 році. Відповідно через це на зборах акціонерів вирішили не виплачувати дивіденди. 12 квітня на них були присутні зареєстровані акціонери, які володіють 72,55%  акцій.

Основними акціонерами ПАТ «Рівнегаз» є: ПрАТ «ГАЗТЕК» - 31,7% статутного капіталу; НАК «Нафтогаз України» - 25%, Матерон Лімітед, Кіпр – 24%; ПрАТ «Агрокомплект» - 16 %. Про це повідомляє Відділ зв'язків із громадськістю ПАТ "Рівнегаз".

— Незважаючи на складну економічну і політичну ситуацію в країні, ПАТ «Рівнегаз» виконало усі зобов’язання по обслуговуванню газотранспортної системи Рівненщини, повідомив голова правління ПАТ «Рівнегаз» Петро Дубас.  - Ми модернізували робочі процеси, реалізували цільові програми з поліпшення якості обслуговування та підвищення безпеки систем газопостачання ».

На зборах акціонери розглянули результати фінансової діяльності підприємства за 2013 рік, затвердили річний звіт і баланс. Розглянули  й основні напрямки діяльності Товариства на 2014-2015 роки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.