У Рівному Тимошенко віддає гроші на "джинсу", а не на армію?

В той час коли Юлія Тимошенко заявила що не буде замовляти передвиборчу агітацію а віддасть гроші на армію, рівненським ЗМІ пропонують розміщувати "джинсу" про Юлію Володимирівну. Про це повідомляє редактор комунальної газети зі Здолбунова Сергій Кондарчук. 

-  "Ніякої реклами, ніякої друкованої агітації! Всі гроші на армію" - каже Тимошенко.. Я головний редактор районної комуналки. Моя газета почала писати про революцію ще до розгону 29 листопада. Не знаю, чи робили це ще якісь комуналки взагалі, - пише в Facebook  Сергій Кондарчук. - Я був на Майдані в ніч його першого розгону, стояв на ескаваторі 1 грудня, боронив його у ніч з 18 на 19....
Аж тут мені, як головному редактору, лунає дзвінок. Людина у слухавці представилася Аліною. Питання просте: чи погоджуюся на джинсу. Думаю, подивлюся, який кандидат (Добкін, Тігіпко чи Симоненко) цим займається. Сказав, що погоджуюся. Аліна мені відповіла, що відправить лист і ЦУ. І сьогодні цей лист я отримав....  Стаття з фото про те, як рятівниця-Юля відвідала Вінничину та Хмельниччину. Зміст листа - у скріні. Стаття, яку мені пропонують поставити, закінчується словами: "Тимошенко впевнена, що результативність цієї боротьби, ефективність люстрації залежить не тільки і не стільки від політиків, а найперше - від активності громадян. Євромайдан у столиці засвідчив, що громадяни уже не ті, що були раніше. Їм притаманна висока активність і зовсім нова громадянська позиція. З такими громадянами у країни з’явилося нове майбутнє…"

На цей лист Сергій Кондрачук відповів, що готовий співпрацювати з радістю, але виключно через договір і в межах Закону України  "Про вибори". 

— Впродовж останніх місяців я інколи сердився на своїх колег, що вони не надто підтримують революцію. Випадок з джинсою я виніс на обговорення колективу. Всі до єдиного відмовилися від цього! Це при тому, що за моїми підрахунками мова йде десь про 6 тис. Для нас - працівників, які мають проблеми із вчасною виплатою з/п - не малі гроші. А тут ще друкарня каже, що якщо не погашу борги - не друкуватимуть. Приємно, що й для моїх колег гроші мають запах..., - додав Сергій Кондрачук.

Ключові слова: 

Коментарі

Я не є прихильником жодного з цих кандидатів. Але, якщо бути чесним і об"єктивним, то ЮВ сказала:"Ніякої друкованої агітації га глчнцевому (дорогому)". І є різниця між вартістю і силою реклами інформаціїї в районній газеточці. і шоу організованим ПП в Рівному та інтер"ю на ТБ.

...Ага, ми всі тут агенти іноземних розвідок. Я працюю на "Массад", Оля на британську "Мі-6", Юра - агент ЦРУ. Ще не знаємо на кого працює Тамара, але оскільки в неї російське прізвище і вона зібралась їхати на південь України то думаємо, що вона завербована ФСБ. І тільки Віка Ричко у нас патріотка і працює на СБУ.

100 відсотків, помийна яма, а не сайт новин.

Шановне, "Все", ваш офіс є нічим іншим, як тіньовим передвиборчим штабом Порошенка, з якого буде виходити вся "чорна агітація". Найбільшого, чого добється колектив "Все", це того, що Ваших журналістів просто не будуть поважати як журналістів, а будуть відноситься як до представниць дуже давньої професії з сутенером Хах....овим!W3

Не гоніть на Сергія, він порядний і принциповий чоловік. А якщо про "джинсу" неправда - спростуйте. Ми готові опублікувати офіційну точку зору штабу Тимошенко

На правах антиреклами Порошенка, від якого Сергій Кондрачук голова Гощанської ОВК

Вона смачно рекламується не затрачаючи грошей. Один лист надіслали - всі ЗМІ росказали, чим не реклама? =)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.