Комісія Рівнеради вирішить чи забрати офіс у комуністів

Рівненські комуністи надто дешево заплатили за приміщення свого офісу. Адже приміщення площею у 92 метри квадратних, яке знаходиться практично у центрі Рівного, на вулиці Драгоманова, 1, ТОВ "Родина" купило за 23 тисячі 500 гривень, що значно нижче його ринкової вартості.

Про це під час засідання сесії Рівнеради заявив депутат Олександр Лащук.

Причини такої ситуації він пропонує з’ясувати спеціальній комісії Рівнеради. За словами Олександра Лащука, у 2002 році Рівненська міська рада прийняла рішення про продаж першого поверху приміщеня площею 92 метри квадратні за 23 тисячі 500 гривень, що на вул. Драгоманова,1.

- Думаю тоді це рішення пролобіювали депутати-комуністи для того, щоб обласний обком КПУ мав можливість проводити свою деструктивну антиукраїнську діяльність. Зараз щодо продажу та приватизації цього приміщення є низка питань. Адже сума, за яку його віддали комуністам значно дешевша ринкової вартості. Зокрема, у 2002 році долар коштував у межах 4-5 гривень. Ринкова вартість цього приміщення становила 500 доларів за метр квадратний, у той час, як його продали практично у десять разів дешевше –  приблизно 60 доларів за метр квадратний. Тому зараз депутати Рівнеради разом із активістами мають створити спеціальну комісію для вивчення цього питання. Окрім того, потрібно віднайти документи щодо приватизації цього приміщення, бо наразі вони з відкритого доступу безслідно зникли. А також напрацювати механізм повернення цього майна у комунальну власність, - вважає Олександр Лащук.

Також, на думку депутата, неприпустимим є те, що за фактом підпалу комуністичної пропаганди порушили кримінальне провадження.

- Те, що активісти зайшли в офіс КПУ - це не протиправно. Адже приміщення офісу - це вкрадене у громади майно. Більше того, вони знайшли там прапори Російської Федерації та іншу атрибутику шовіністичної Росії, - додав Олександр Лащук.

Нагадаємо, рівненські активісти провели пікет офісу КПУ та опломбували приміщення. Також звідти було винесено чимало комуністичної "макулатури", яку спалили. Як повідомили у Рівненському міському відділі міліції, за цим фактом було порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 ККУ (хуліганство, вчинене групою невідомих осіб).

Коментарі

Я особисто далекий від комуністичної ідеології, але мене бісить "чесна" інформація у наших таких "чесних" ЗМІ. Я не бачив в офісі КПУ 11 квітня жодного прапора РФ. Так, були триколірні стрічки, які, як пояснювали потім самі комуністи, привезла делегація зі Свердловська у 2012 році, коли святкували 100-річчя М.Кузнєцова. А якщо навіть і були б прапори, то хіба мало в місті людей носить одяг з прапорами інших країн. Так що не брешіть і не робіть з мухи слона. А щодо підпалу, то щоб це не було, а це є особиста власність працівників і партії, тому факт порушення закону беззаперечний. І обшук проводити мають право лише відповіднеі органи за наявності відповідного ордеру. Так що думайте не партійними квитками, зарплатою, чи бажанням вислужитися і засвітитися, а здоровим глуздом.

Нічого не треба палити! Ви тільки допомагаєте цим ховати "кінці в воду". Позбирайте негайно усе! Ще буде СУД! А конторку заберіть і передайте громадській організації.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.