Кандидат у головні міліціонери Рівненщини заплатив за посаду 2,5 мільйона?

Майже місяць на Рівненщині триває боротьба за посаду головного міліціонера області. Серед кандидатів – екс-заступник начальника УБОЗу Івано-Франківської області Микола Щирук, який останні вісім років працює у нафтовій сфері. Його бажання повернутися у міліцію, та ще й одразу керівником області, багатьом незрозуміле. Втім, колишні міліціонери, які працювали зі Щируком, кажуть, що за крісло той уже заплатив 2,5 мільйона. У якій валюті – наразі невідомо, повідомляє ІА "ЗІК".

Про це журналістам підпроекту «Народний контроль. Спецвідрядження», що вийде в ефір сьогодні, 15 квітня, о 22:25 на телеканалі ZIK, розповів екс-міліціонер, який переконує, що дуже добре знає Миколу Щирука.

«Усі ветерани говорять, що він уже заплатив суму за посаду. Кажуть, що йдеться про 2,5 мільйона», – повідомив співрозмовник, який представився Михайлом.

Попри те, до Миколи Щирука мають чимало претензій представники Люстраційного комітету Рівненщини. За словами Павла Ульяновського, саме у Щирука серед усіх претендентів очолити МВС Рівненщини, «найбільша корупційна складова».  Окрім того, представники громадських організацій стверджують, що кандидатуру Щирука відверто лобіює народний депутат від «Батьківщини» Микола Кучерук.

А ще цікаві факти про стиль управління міліцією повідомив і екс-правоохоронець Михайло. За його словами, саме при Щируку (той працював спочатку інспектором, а потім першим заступником начальника в Костопільському райвідділі міліції Рівненської області. У 1997 очолив відділ боротьби з економічними злочинами в управлінні міліції Рівненщини)  у міліції активно збиралася «данина» на дні народження начальників у погонах.

«На день народження керівництва всі начальники райвідділів скидалися. У 90-х роках брали «натурою» – продуктами, ковбасою. Потім почали переходити на «зелені». У середньому на день народження начальника збирали по тисячі «баксів» з кожного відділу», – стверджує чоловік.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.