Рівненський нардеп та "екс-регіонал" закликав воювати з терористами

Нардеп від Рівненщини та колишній член фракції Партії Регіонів Юрій Благодир закликав до рішучих дій проти терористів на сході України. Про це він написав у мережі Facebook.

- Маємо розуміти, що немає ніякого внутрішнього протистояння - ми спостерігаємо зовнішню агресію. Нам необхідно докласти зусилля, щоб виправити ситуацію. Пропоную наступні кроки: по-перше, в східних областях України необхідно вводити воєнний стан. Час для ультиматумів пройшов, йде війна? - зауважив Юрій Благодир. - По-друге, ЄС та інший цивілізований світ мають нарешті почати робити реальні кроки для підтримки України. В інакшому випадку вони – "ніхто". Співчуття та моральної підтримки в поточній ситуації - недостатньо. Поточні санкції проти Росії, нічого, крім посмішки, не викликають. Світова спільнота має переходити до реальних кроків – це військова технічна допомога та моніторингові місії ООН з широкими повноваженнями на східних територіях України. Зокрема, це один з варіантів реалізації Будапештських зобов`язань США та Великобританії від 1994-го року.

Паралельно Європейський Союз має надати українцям право на безвізовий в’їзд на територію ЄС, після остаточного виконання всіх формальних умов з нашої сторони (прийняття ще двох нормативних актів). Український парламент має побороти в собі «п’яту колону». Необхідна справжня «зачистка» диверсантів та агентів ФСБ у Верховній Раді. Має відбутися ідентифікація таких народних депутатів та негайне позбавлення їх недоторканості та повноважень. Якщо ми не зробимо цей мінімум зараз, то нащадки нас проклянуть. Слава Єдиній Україні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.