На Рівненщині проїзд подорожчав незаконно

Підняття цін на проїзд — незаконне. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Тарас Пустовіт. Про це повідомила прес-служба РОДА.
-Сьогоднішнє підняття цін на проїзд у деяких маршрутках Рівненщини немає законних підстав-, — Тарас Пустовіт.

Така поведінка власників рейсових автобусів дивує і обурює владу. Адже лише вчора під час зустрічі вони пообіцяли не саботувати перевезення громадян і поки що не піднімати ціни. Вся відповідальність за це лежить на тих перевізниках, які проігнорували закон. У зв’язку з цим в ОДА планують терміново зібрати нараду, де заслухати пояснення окремих перевізників щодо таких їх дій, підсумував Тарас Пустовіт.

Ключові слова: 

Коментарі

А до якості перевезень нікому діла немає.

Шановна влада ! Прохання до Вас посприяти зниженню цін на пальне до рівня січня 2014р. Чи це не обурює владу? А заодно і на продукти харчування ,ліки.Ми думаємо ,що Вам будуть вдячні не тільки перевізники ,а всі мешканці області.

Так, підняття цін на ліки законне, тому що введено 7% ПДВ. А щодо перевізників, то організація перевезень і закон - речі несумісні. Де, наприклад, в законі сказано, що водій може обмежити кількість пенсіонерів в маршрутці на свій розсуд? Або чому різна вартість на маршруті з однаковим кілометражем? Скільки разів мова йшла про перевезеня стоячих пасажирів ( "забитих" маршруток) особливо на міжміських маршрутах. І що щось змінилося.. Можна перераховувати довго. Та, чи щось зміниться. Все знову впаде на наші плечі .

А підняття цін на ліки, продукти харчування, законне? І які дії робить влада для повернення ціни ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.