У Рівному відкрили новий шаховий клуб

На другому поверсі бізнес-центру у мікрорайоні Ювілейний відкрили новий шаховий клуб. Він буде структурним підрозділом дитячої спортивної  школи № 1. Працювати на повну потужність секція почне з 1 вересня. Поки що ж міська влада оголосила про набір дітей.

Останніх, очікується, там зможе займатися півсотні. Також планується, що у вільний від дитячих занять час, у приміщенні зможуть збиратися і дорослі шанувальники древньої гри. Таким чином, на Корольова, 23 у Рівному діятиме повноцінний шаховий клуб. Міській казні його утримання обходитиметься у 80 тисяч гривень на рік. Стільки ж коштів вже витратили на придбання меблів.

- Два роки тому, коли до нас приїжджали такі відомі спортсмени, якщо ви пам'ятаєте, то я пообіцяв їм усім і пану Шершуну, що ми зробимо цей клуб. Принагоді хочу подякувати Вадиму Сумку - рівненському інвестору, який зробив і передав цю будівлю. Люльчику, який на 20 тисяч закупив леноліуму, - розповідає міський голова Рівного Володимира Хомка. 

За словами президента обласної федерації шахів Володимира Ковальчука, тут планується організація шахових турнірів області, будуть залучатися і всеукраїнські турніри. У цьому клубі буде розвиватися секція дитячо-юнацького відділу шахів. Запрошено тренера з Березного - Петра Іллюка. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.