Рівненські військові просять не підривати авторитет армії

15 квітня 2014 року відбулися загальні збори управління оперативного командування "Північ", (протокол №4 від 15.04.2014 року), на яких розглянули та обговорили негативну реакцію волонтерів щодо неприйняття допомоги керівним складом органу військового управління та недоліків, виявлених робочою групою оперативного командування.
Військовослужбовці проаналізували причини обурення громадських діячів та умови, за яких виникла ця ситуація й прийшли до висновку, що першопричиною стала не відмова у прийнятті благодійної допомоги від волонтерів. А скоріше, відсутність досвіду, належного матеріального забезпечення, часткова розгубленість особового складу військової частини А1815 щодо організації життєдіяльності військового колективу під час проведення мобілізаційних заходів. 
Як наслідок, під час роботи групи офіцерів управління ОК "Північ" були виявлені порушення вимог щодо організації питань тилу, озброєння та військової техніки стану військової дисципліни. Отож, були вжиті заходи щодо їх негайного усунення, де головною вимогою було збереження життя та здоров'я підлеглого особового складу, забезпечення елементарних побутових і санітарних умов, що на той час не були створені. 
Загальні збори управління оперативного командування «Північ» до глибини душі обурило те, що посадові особи військової частини не визнали допущених помилок, а через активістів-волонтерів ініціювали скаргу. В ній надали однобоку неправдиву й викривлену інформації щодо роботи групи офіцерів управління оперативного командування "Північ" на чолі з генерал-лейтенантом Колесником І.І.
Шкода, що у цей складний час, знаходяться люди, які намагаються свій меркантильний інтерес поставити вище державного. Це призводить до підриву морально-бойового духу особового складу і створюють передумови недовіри до командирів і начальників. 
Ці слова не стосуються простого народу України, волонтерів, підприємців, аграріїв, меценатів, які на своїх плечах несуть значний тягар матеріального забезпечення своєї армії. 
Одночасно, на різного роду невідомого походження сайтах з'являються інформаційні повідомлення, які стають передумовою для безладу та зниження рівня боєздатності армії. Тому, загальні збори управління оперативного командування "Північ" постановили:
- направити звернення до засобів масової інформації, які в своїй діяльності керуються "Кодексом честі журналіста", оприлюднюють інформацію з достовірних джерел; 
звернутися до офіцерських рад військових частин, які знаходяться в районах виконання поставлених завдань з пропозицією ініціювати загальні збори військових частин, де обговорити ситуацію, що склалася на даний час і висловити своє бачення;
- підготувати колективне звернення з цього приводу та направити до Першого віце-прем'єр-міністра України, в.о. Міністра оборони України, секретаря РНБО, тво голови Адміністрації Президента України представників громадських організацій "Армія SOS", "Автодозор" та центральних й регіональних засобів масової інформації та громадян України з метою припинення паплюження честі і гідності офіцерів й генералів Збройних Сил України.
Загальні збори управління оперативного командування висловлюють повну довіру та підтримку діям генерал-лейтенанта Ігоря Колесника і готові під його керівництвом виконувати завдання за призначенням. Дане рішення одностайно підтримано 100% особового складу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.