Рівненський депутат зняв документалку про розкрадання бурштину

Депутат Рівнеради Олександр Лащук перейнявся проблемою незаконного видобутку бурштину у північних районах Рівненщини.

16 квітня депутат презентував документальний фільм "Бурштинова могила". У восьмихвилинній стрічці він показує масштаби знищення екосистеми Полісся від незаконного видобутку бурштину та ставить низку запитань владі. 

-  Фільм відзняли  до Міжнародного дня екологічних знань. Перша моя режисерська робота. Намагався показити всю глибину проблеми. Спілкувався з місцевими мешканцями, копачами бурштину. Стара влада та правоохоронна система кришували цей незаконний бізнес. Але чому нова влада не переймається цією проблемою? Чому обласна влада не вживає негайних заходів з вирішення проблеми? Адже фактично видобуток бурштину повністю контролює криміналітет. зараз туди підключилися кримінальні авторитетети з Східної України та Львівщини, - розповів під час презентації Олександр Лащук.

За словами Олександра Лащука боротьбою з незконним видобутком бурштину має негайно зайнятися не тільки обласна влада, а й правоохоронці. Крім того потрібно на законодавчому рівні провести роботу з легалізації видобутку бурштину. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.