Через темряву у дворах рівняни переходять на ліхтарі

У Рівному є двір, в який у вечірній час без ліхтаря чи прибору нічного бачення заходити не варто, розповідають мешканці багатоповерхівок на вулиці Костромській №1 і №3. Кажуть, ходять наосліп вже близько десяти років, бо хоча ліхтарі і є на подвір’ї, але вони не працюють, повідомляють у «Рівненському громадському контролі». 
 
- Я зверталася у ЖЕК, сказали, що немає грошей, бо дуже велика сума, - розповідає мешканка будинку пані Світлана. - За два тижні до Нового року тут був пан Хомко, - продовжує вона, - я його приводила сюди у двір, показувала, він ще як балотувався на мера, то я йому говорила про це світло, я погано бачу, як тільки сутеніє - я не можу йти, там ставлять автомобілі, ями навкруги і я вже двічі падала, то він сказав, що світло до Нового року зробить.

Однак, обіцянки своєї міські чиновники не дотримались. А люди втомились жити у темряві, тож звернулись до Громадського контролю.

 - В дворі немає світла, хоча нормальні стаціонарні енергоопори стоять. Нас сильно обурює, коли чуємо звинувачення на власну адресу з приводу того, що ми займаємося популізмом, мовляв, для того щоб показати, які ми файні. Тож офіційно звертаємося до міського голови,  міськвиконкому, ЖЕКу: ми готові власним коштом придбати ці вуличні ліхтарі, їх треба лише встановити. Найближчим часом зробіть це і тоді ви зможете показати, що дійсно, якщо у вас є матеріал і можливість, то ви готові оперативно вирішити проблему. Ми, принаймні, до цього повністю готові, - заявив Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль» ще у лютому місяці! Після цього на ім’я заступника міського голови Олексія Хмилецького було надіслано звернення з пропозицією за власний кошт придбати три вуличних ліхтаря для відновлення освітлення.

Однак,  у відповідь Громадський контроль отримав листа, в якому міська влада каже, що в «темному місці» є дві світлоточки у справному стані й що в переліку робіт по капітальному ремонту мереж освітлення адреса, де нині люди продовжують ходити навпомацки, вказана.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.