Рівненські старшокласниці потрапили в армію

Близько 300 дівчат-старшокласниць загальноосвітніх шкіл Рівного в рамках військово-патріотичного виховання відвідали окрему бригаду зв’язку Оперативного командування «Північ».

Під час заходу вони переглянули відеоролик про історію й сучасність військової частини, школяркам показали озброєння і військову техніку, якими забезпечена бригада зв’язку. Також, дівчата оглянули умови проживання та харчування військовослужбовців на казармено-житловому фонді частини.

Основну увагу школярів ми звернули на медичну підготовку, - зазначив заступник командира окремої бригади зв’язку по роботі з особовим складом. – Адже для дівчат наразі ця тема є легшою в сприйнятті й актуальнішою. Тобто, порядок надання невідкладної меддопомоги знадобиться за будь яких обставин.

Як додав офіцер, подібні заходи сприяють військово-патріотичному вихованню школярів та заохочують молоде покоління обирати професію захисника Батьківщини.  Про це повідомляє Олександр Гайн.

Ключові слова: 

Коментарі

Зараз така тенденція: чоловіки стають більш жіночими, а жінки більш чоловічими. Це приводить до розпаду сім'ї !
Прокоментувати Мені подобається
Гость 0 секунд тому
Жінка в армії – помилка природи. Жінки повинні народжувати а не вбивати. Жоден нормальний чоловік не любить жінок які беруться за чоловічу справу. Не треба таких жаліти, хочуть служити – нехай воюють нарівні з чоловіками!

Мені в дівчатах подобається тільки жіночість а не зовнішня краса !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.