ОПОРА: Найбільше керівних посад у ОВК Рівненщини отримали Королевська та Рабінович

Центральна виборча комісія шляхом жеребкування сформувала керівний склад окружних виборчих комісій (ОВК) України на позачергових виборах Президента України. По дві керівних посади отримали представники кандидатів у президенти Наталії Королевської та Вадима Рабіновича, натомість представники Юлії Тимошенко та Сергія Тігіпка – жодної, повідомляє ГМ "ОПОРА".

На підставі подання кандидатів на пост Президента України щодо складу окружних виборчих комісій 14 квітня Центральна виборча комісія (ЦВК) утворила 213 ОВК, у тому числі 5 ОВК на Рівненщині. Окружна виборча комісія №157 (центр – м. Дубровиця) та ОВК №158 (центр – м. Сарни) мають по 18 членів, ОВК №154 (центр – м. Рівне) та ОВК №156 (центр – м. Дубно) мають по 17 членів, а ОВК №155 (центр – стм. Гоща) має усього 16 членів і є найменшою в Україні за складом.

Більшість кандидатів у Президенти делегували у комісії по 5 представників, й лише у Вадима Рабіновича таких представників 4, а у Рената Кузьміна – 2. Найбільше за результатами жеребкування у ЦВК пощастило представникам Наталії Королевської та Вадима Рабіновича, представники яких отримали по 2 місця у керівному складі ОВК. У Королевської – голова (ОВК №154) і заступник (ОВК №156), у Рабіновича – два секретарі (ОВК №156 та ОВК №158).

Ще 11 кандидатів отримали по одному місцю у керівному складі ОВК, а представники Ю. Тимошенко, С. Тігіпка, В. Куйбіди, О. Богомолець та Д. Яроша мають представництво лише серед звичайних членів ОВК. Інші 5 кандидатів, а саме О. Царьов, М. Добкін, А. Гриненко, В. Коновалюк, В. Саранов взагалі не мають представників в ОВК Рівненщини, оскільки не делегували своїх кандидатів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.