Рівняни скаржаться на сусідство з безхатченками

На вулиці Кавказькій, 15 у Рівному поблизу центру зайнятості працює притулок для безхатченків. Організований він на кошти благодійників та спонсорів.

Проте, останнім часом на адресу міського голови почали надходити скарги від мешканців будинку, у підвалі якого власне розмістився притулок. Останні пояснюють – сусідство з безхатьками часто-густо стає для них нестерпним випробуванням. Передусім, через аморальну поведінку деяких поселенців притулку, і їх тут понад вісімдесят чоловік.

Засновник благодійного фонду "Відвага" Сано Гукасян, у свою чергу, спростовує нарікання від мешканців будинку.

За словами міського голови Володимира Хомка, у цій ситуації він не може ігнорувати обґрунтовані скарги мешканців будинку, тому найімовірнішим способом вирішення проблеми буде глибоке вивчення проблеми, а в перспективі - відселення притулку в інше приміщення, де б сусідство з контингентом притулку не створювало незручностей оточуючим. Відтак, у мешканців настане спокій, а безхатченки не опиняться на вулиці. Але, знову ж таки, питання буде глибоко вивчатись. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.