Влада Рівненщини та перевізники шукають компроміси, але проїзд подорожчає

На Рівненщині знову обговорюють подорожчання вартості проїзду на внутрішньо обласних маршрутах. Як відомо, днями перевізники не стали чекати рішення влади і самовільно підвищили вартість проїзду по області. Загалом в багатьох маршрутах вартість проїзду вже зросла на 30 відсотків. Влада стверджує – це незаконно. Спочатку має пройти процедура затвердження нових тарифів, а вже потім подорожчання. Що робити далі перевізники та влади вирішували на спеціальному засіданні в Рівненській ОДА.

- Ситуація складна. Є борги по виплаті заробітних плат, є борги з фінансуванням виконаних робіт. Тому підвищення проїзду боляче б’є по кишені громадян, - розповів заступник голови ОДА Тарас Пустовіт. -  Але наші заправки як обмінники валют – дорожчає долар, то вони піднімають вартість пального. Вчора долар подешевшав – а ціна бензину не змінилась. Тому ми звернулись до антимонопольного комітету та інших інстанцій з вимогою навести лад на ринку нафтопродуктів. Зараз ми пропонуємо тариф – 30 копійок за кілометр, перевізники за своїми розрахунками хочуть 38 копійок. Це при тому що зараз тариф 23 копійки. Що ж робити зараз, поки нові тарифи не затверджені? Натравлювати на перевізників всі перевіряючі інстанції? Що це дасть? Треба шукати компромісне рішення. Адже законних підстав підвищення тарифів немає. Тим паче це робиться не так швидко. Ми можемо вжити заходів, зняти з маршруту порушників, забрати ліцензію? Але знімати тоді треба всіх. Бо підвищення торкнулось всіх маршрутів. Але… краще їздити на транспорті, ніж не їздити. Тому на два тижні до підвищення тарифів з перевізниками знайшли компроміс. А вже на початку травня закінчиться обговорення регуляторного акту і тарифи будуть підвищені офіційно. Ми можемо переглядати вартість приїзду хоч кожного місяця, якщо ціни на проїзд будуть зменшуватися.

Ключові слова: 

Коментарі

Та влада напевно і сама не дуже поспішає приструнити перевізників. Особливо, враховуючи те, що деякі посадові особи які займають керівні посади у міськвиконкомі та члени їх сімей самі мають по декілька маршруток. Нічого не змінилося. У будь-якому разі для них.

Не покунить "золоте дно". Підтримую попередній коментар.

Перевізники мають немалі доходи,щоб покинути маршрут,а контроль потрібно проводити за їх діяльністю,а нетільки видавати ліцензії.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.