Працівників «Рівнегазу» призвали до армії

Дев’ять працівників ПАТ «Рівнегаз» були призвані до лав збройних сил з початку оголошення часткової мобілізації в країні. Днями набрали чинності законодавчі акти, згідно з якими за всіма мобілізованими працівниками компанії будуть збережені робочі місця і зарплата.

Шість працівників ПАТ «Рівнегаз»  отримали повістки до 1 квітня 2014 року. На той час підприємство керувалось у своїх діях ст. 36 п.3 Кодексу законів про працю, де сказано, що громадянин України, покликаний до лав збройних сил, зобов'язаний звільнитися з роботи з гарантією відновлення на займаній посаді після завершення терміну мобілізації.

З 1 квітня 2014 року набрав чинності закон № 1169-VII "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення проведення мобілізації», яким передбачено, що за мобілізованими співробітниками протягом року зберігаються робочі місця, посади і середня зарплата.  
«Мобілізація працівників до лав збройних сил – це ситуація для нас нова, - говорить голова Правління Петро Дубас, –  але ми розуміємо її загальнодержавну важливість. Тому наше першочергове завдання – забезпечити в умовах загальної мобілізації нормальну роботу підприємства та гарантувати захист трудових прав призовникам із числа наших працівників».

Робоче навантаження, що виникло в результаті відсутності мобілізованого співробітника, буде розподілено між працюючими співробітниками, з дотриманням умов колективного договору. Про це повідомляє прес-служба «Рівнегазу».

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.